;

Kohviku Magussoolane unistuste sisekujundusПользователь  Magussoolane OÜ проект в категории Söök ja jook

Tere armsad Magussoolane kohviku sõbrad ja toetajad!

Meie oleme Anna ja Raul, kohviku Magussoolane asutajad, kes armastavad oma külalistele rõõmu pakkuda ainulaadsete maitsete ja kvaliteetse toiduga. Meie süda ja köök on avanud kõigile, kes otsivad midagi erilist.Projekti eesmärk:

“Kohvik Magussoolane on kasvanud meie pere südamest, kuid vajame nüüd toetust, et alustatud ettevõtmine täielikult realiseerida - unistus luua hubase ja stiilse keskkonnaga kohvik. Kui otsustasime oma koduköögist kohvikusse kolida, osutus rendipinna remont suuremaks ja kulukamaks, kui algselt plaanitud. Sellest hoolimata võtsime väljakutse vastu ja tegime kõik vajalikud tööd selleks, et pakkuda oma külalistele parimat kohvikuelamust.”- Raul

Magussoolane on pereettevõte, kus kogenud kondiiter Anna ja peakokk Raul on loonud koos maitsva ja mitmekesise menüü, mis rõõmustavad igas vanuses maitsemeeli. Kogu ettevõtmine sai alguse ettevõtte asutajate köögist juba pandeemia algusaegadel, kus esialgu valmistati vaid eritellimustorte. Oleme suutnud koguda kindla klientuuri, kes seni on olnud peamiselt suunatud catering-teenustele. Nüüdseks oleme otsustanud avada kohviku, mis toob kaasa uusi võimalusi ja väljakutseid.  


 

Meie kogemustepagas küpsetamise valdkonnas on pikk, kuid sel kevadel avatud kohvik on meie jaoks uus ja põnev väljakutse. Tootevalik on tänaseks laiem kui kunagi varem. Iga päev ootavad külastajaid värskelt küpsetatud pirukad ja aromaatne kohv, lõunamenüüs on mitu erinevat päevapakkumist ning jätkuvalt pakume eksklusiivset catering-teenust erinevate magusate ja soolaste suupistete näol. Meie köögis valmistatakse ka käsitööleibu ja -saiu ning ettetellimisel valmivad eritellimustordid. Kogu toodang on valmistatud kohapeal, kasutamata valmistooteid, sh moosid, kastmed ja siirupid.


 

"Meie eesmärk on pakkuda ennekõike kohalikust toorainest valmistatud ja säilitusainetevabu tooteid, mis rõõmustaksid silma ja pakuksid maitsenaudingut nii oma välimuse kui ka sisuga.” - Anna
 

Kuidas saate aidata:

Oleme juba teinud suure osa remonditöödest omaenda jõududega, kuid vajame teie abi, et viimistleda kohviku sisekujundus. Antud projekti lõpuleviimiseks vajame 6000€. 50% on meil juba olemas ja läbi Hooandja tahame kaasata 3000€, millest:

 • 1000€ on mõeldud mööbli (lauad, toolid, diivanid) jaoks;
 • 1000€ kulub valgustuse (lae ja laudade kohal valgustus) peale;
 • 1000€ kasutatakse külmaseadmete (külmikud, riiulid) soetamiseks.

Teie toetus aitab meil luua kaasaegse ja hubase atmosfääri, täiustades kohviku visuaalset ilmet kõikidele külastajatele.Koos teiega saame muuta selle kohviku veelgi erilisemaks paigaks! Tänud teile ette!

Kõik meie kingitused kehtivad alates kampaania lõpu kuupäevast ja olete oodatud meie kohvikusse, aadressiga Faehlmanni 3, Tallinn.


 

Magussoolane koduleht

Magussoolane Instagram

Magussoolane Facebook

 • 44 поддержавших
 • 3000€собрано от запланированных 3000€

Успешный проект

Проект был поддержан 26.Feb.2024

Related projects

Fruitiki - полезные снеки для всей семьи!

 • 44%собрано
 • 800€поддержано
 • 35 дней осталось

Открытие клубничного кафе «Maasika Baar» в Тарту

 • 49%собрано
 • 1165€поддержано
 • 6 дней осталось