;

Mait Vaigu sooloplaat. Seaded ja kitarr Rainer JancisПользователь  Mait Vaik проект в категории Музыка

Anna hoogu!
 
Luuletaja ja muusik Mait Vaik on loonud 25 aasta vältel lugusid ja kirjutanud tekste ansamblitele Metro Luminal, Sõpruse Puiestee, Kosmikud, Vennaskond, Unenäopüüdjad. 
Mait on üllitamas oma esimest autoriplaati, kus esitab ise oma uusimaid laule. 
Mait Vaigu seni tuntumad lood on olnud "Ma olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head", "1905", "Rahu, ainult rahu", "Isa tuli koju", "Viimane jõuluöö",  
"Sõbrad,ma mahun Teile taskusse",  "Kuidas tuli pimedus mu tuppa", "Disko"  jne. Kokku on lauluks saanud 150 Mait Vaigu teksti.
Autoriplaadi helilooming on seekord kõik Mait Vaigult. Seadete ja kitarrimänguga annab jõudu ja toetab projekti helilooja Rainer Jancis. Plaat salvestatakse Viimsi  
Püha Jaakobi kirikus. Ühele laulule on kinkinud oma hääle ka ooperilaulja Oliver Kuusik.
CD-plaadile mahub 8 lugu, eeldatavaks pikkuseks tuleb 45 minutit. Palun andke siis asjale hoogu. Projekti ja rõõmu eeldatav eelarve on 3000 eurot. See raha kulub tehnikale, üürile, muusikute tööle, stuudioteenustele, masterdamisele, plaadikujundusele, trükile, CD tiražeerimisele, reklaamile, transpordile. Samuti maksame salvestamise eest Viimsi Püha Jaakobi kirikule. Plaadi esitluskontsert toimub oktoobris ja anname sellest headele hooandjatele täpsemalt teada juba kirjaga. 
Plaadi autor ja muusikud tänavad juba ette kõiki armsaid ja lähedasi, kellele Mait Vaigu varasem looming on meeldinud ja kes annavad nüüdki oma panuse projekti õnnestumisse. 
Eraldi kiidame ja täname sõpra ja lauljat Oliver Kuusikut, esmaseid vihaseimaid kriitikuid Taavi Tederit, Kri Marie Vaiku ning vastutlevaid vaimulikke Mikk Leedjärve ja Erkki Juhandit Viimsi Püha Jaakobi kirikust.
 

Related projects

Выпуск музыкального альбома «Принципы не меняются»

  • 56%собрано
  • 1045€поддержано
  • 4 дней осталось

Релиз дебютного альбома modern hardcore группы "Divine Triumph"

  • 4%собрано
  • 30€поддержано
  • 16 дней осталось