;

Mick Pedaja debüüt EP “Ärgake”Пользователь  Mick Pedaja проект в категории Музыка

Minu teekond 

Olen Raplast pärit muusik, kes hakkab kohe kohe välja andma oma esimest soolo EP’d. Muusikaga olen tegelenud umbes kümme aastat. Minu muusikutee algas lasteaias. Olen tegutsenud erinevates vokaalansamblites ja koorides. Nooruses hakkasin üsna varakult kitarri õppima, seda tegin muusikakoolis umbes neli aastat, nelja erineva õpetaja all. Peale seda, tekkis tohutu isu ise edasi minna. Hetkel tegutsen instrumentaal ansamblis Micucu, kuhu kuulub peale minu veel mu parim sõber Uku Kübar, kellega oleme teinud muusikat umbes kolm kogemusterikast aastat. Seniks on meil välja antud debüüt EP.

Sooloplaadi tegemisega alustasin mõned kuud tagasi. Plaadi peale mahub viis lugu. Olen olnud siiamaani kodussalvestaja. Kõik, mis puutub lindistamisse, miksimisse ja masterdamisse, teen ise. Seega teie toetatud summa läheb füüsilise plaadi ja kingituste väljaandmisele.

Minu eesmärgiks muusika tegemisel on luua kuulajate kõrvadesse palju soojust ja rahu. Enamuse inspiratsioonist saan loodusest ja inimestest, kes mind motiveerivad. Et aimu saada, milline on minu looming , siis iseloomustaksin seda kui atmosfäärilist instrumentaalset kerget muusikat. Ülejäänud otsustab kuulaja ise. 

Plaadi tegemisel on mulle suureks abiks minu väga head sõbrad. Plaadi kujundus valmistatakse puust käsitööna meistri poolt, mis teeb minu jaoks ja loodan, et ka Teie jaoks teose visuaalselt ja sisult väärtuslikuks. Kuna tänu minu headele sõpradele meisterdatakse kaaned täispuidust, siis plaadi hind tuleb sellevõrra kallim. Selle jaoks, et teos saaks ilmuma, palun teie abi, kallid inimesed, et toetaksite muusika ilmale toomist. 

Kingitused toimetan Teile isiklikult koju kätte (Eesti sisesed). Digitaalsed plaadid läbi veebi.

Video eest tahaksin eraldi tänada Art Nõukast ja Pamela Sume kujunduse eest.

Tsau!

Minu muusikat saab kuulata: http://www.soundcloud.com/mick-pedaja
 

Related projects

Съемки клипа “Тоска” группы Pale Alison

  • 101%собрано
  • 2015€поддержано
  • 37 дней осталось

The Hi-Flyin' Combo 7" виниловый EP-релиз

  • 36%собрано
  • 435€поддержано
  • 2 дней осталось