;

Mitmike kokkutulek 2018Пользователь  Kadri Talva-Ots проект в категории Событие

Mitmike kokkutulek toimub sel aastal juba seitsmendat korda! Sündmus toob kaksikuid, kolmikuid ja nende õdesid-vendasid kasvatavad pered 11. augustil Eesti Vabaõhumuuseumi Kerase platsile, et koos veeta üks lustlik suvepäev.

Suviste kokkutulekute traditsioon sündis Facebooki grupist Mitmikud (kuhu kuulub ligi 1400 peret) ning osalejate arv on aasta-aastalt üha kasvanud. Sel aastal ootame Vabaõhumuuseumi avastama ligi 230 perekonda.

Mitmike kokkutuleku eesmärk on pakkuda nii väikestele kui suurtele võimalust täiendada oma teadmisi ja selle käigus ka toredasti aega veeta. Sel aastal keskendume ellujäämisele ja hakkamasaamisele ning ees ootab vahva programm koos ellujäämisõppe, Hullude Professorite füüsikalabori, Korrus3 treeningute, muusikatundide, väikelaste vigastuste ennetamise, Mürgistusteabekeskuse info ja muu põnevaga. Kõige väiksemaid ootab taas hinnatud ja palju kiidusõnu pälvinud beebiala, kus pisikesed saavad rahulikumas miljöös puhata, mängida ja süüa.

Teeme taaskord Eestis ajalugu, mahutades kõik kokkutulekul osalevad pered suurele ühispildile ning peame traditsioonilist ühist piknikku. Registreerunud peresid ootab toredate toetajate abil koostatud vahva kingikott ja loosimine.
 


 

Osalevate perede arvu kasvamine teeb meile suurt rõõmu ning näitab, et oleme õigel teel ja ajame õiget asja. Küll aga kasvavad osalejate arvu suurenemisega ka korralduslikud kulud, nt on vajalikud kulutused alates varjualuste ja õpitubade inventari rentimisest kuni välitualettide ja trükimaterjalideni. Soovime taas leida võimaluse tasuda ka meie toredatele fotograafidele ja leida ka päevajuht.

Eesmärgid:

  • Kui kogume 1200 eurot, saame katta olulise osa põhivajadustest.
  • Kui kogume 2000 eurot, saame pakkuda lisaväärtust lastele ning tasuda fotograafidele.

Kokkutulekule on oodatud kõik kaksikuid ja kolmikuid kasvatavad pered igas vanuses lastega, Facebooki gruppi Mitmikud kuulumine ei ole eelduseks.

Osalemiseks tuleb kindlasti enda pere registreerida, selleks vajaliku info leiad www.eestimitmikud.ee.

Mitmike kokkutulekut korraldame kolmekesi. Oleme täiesti keskmised kolmelapselised mitmikepered, kus kasvamas kaksikud ja nende õed-vennad. Meie lapsed on kasvanud koos kokkutulekuga ja ootavad väga, et taas aidata vabatahtlikuna nii vanadele kui uutele sõpradele üht tõeliselt ägedat päeva korraldada.

Mitmike kokkutulek on meie suur südameprojekt, palun aita meil see päev särama lüüa!

Kõiki hooandjaid ootavad laste suur ja siiras tänu koos valitud tänutähtedega. Peale projekti edukat lõppemist võtame kõikidega ühendust, et tänutähed teieni toimetada.

Korraldajad:

Kadri Talva-Ots
Mirjam Treiel
Kristiina Haiba

MTÜ Eesti Mitmikud
info@eestimitmikud.ee
+372 514 7917

Omapoolse panuse sündmuse korraldamisesse annab ka Tallinna Spordi- ja Noorsooamet

  • 87 поддержавших
  • 1205€собрано от запланированных 1200€

Успешный проект

Проект был поддержан 15.Jul.2018