;

“Mudajooks ja Fitgames - käru järgi!”Пользователь  Sporty Mittetulundusühing проект в категории Событие

SPORTY Mittetulundusühing

Projektijuhtidega Martin ja Elmo ainus eesmärk on omanäolised sportlikud emotsionaalsed ajaveetmise viisid harrastajast profini.

Aasta mudaseim koguperesündmus: Pajusi Mudajooks
Aasta väljakutse:  Fitgames crossfitteritele, 6 etappi üle Eesti

MEIE SOOV

Kallis hooandja:

“Mudajooksule ja fitgames'ile käru järgi!”

Ainult nii saame me kogu Eesti katta oma sportlike väljasõitudega, mille sihtrühmaks on just lapsed ja noored. Aita meil avada suletud staadionite väravad. Lase meil tuua sport ja liikumine sinu linna ja külla.

MEIE TIIM on väge täis, meil on olemas vahendid spordiürituste korraldamiseks. Puudu on vaid võimalus seda oskust jagada üle Eesti ühe korraliku haagise näol. 


 

Märtsis 2019 avatakse hooandjas Mudajooksu ja Fitgames “Hea Kodanik” ühisrahastuse raames kampaania “Mudajooks ja Fitgames käru järgi!” Kampaania eesmärk on koguda vahendid Sporty MTÜ suure murekoha lahendamiseks. Meie projektid Mudajooks ja Fitgames algasid 3 a tagasi väikeüritustena. Mudajooksust on kasvanud selle ajaga maakonna suurim spordisündmus nüüdseks ligi tuhande osavõtjaga!

Sporty MTÜ üritused saavad  teoks suuresti vabatahtlike ja toetajate abile, kes on nõus enda ja oma ettevõtete vara ja vahendeid laenama hea eesmärgi nimel. Kahjuks ei ole meid toetavad ettevõtted gigandid, kes saaksid oma vahendeid lubada igavesti ja igal ajahetkel. 


 

Seetõttu on meie suurim takistus kogu vahendite transport üle Eesti (Fitgames 6-8 etappi aastas üle Eesti). Sporty ei saa kuidagi ilma mobiilsuseta.

Palun ulata sina ka oma sõbrakäsi! Tänutäheks saab olema Sinu ja/või Sinu ettevõtte nimi olema märgitud soetataval treileril. (v.a 2 eurone toetus). 

 

  • 48 поддержавших
  • 840€собрано от запланированных 6500€

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 01.May.2019