;

Muinasjutulised vaateaknad ja jõuluturgПользователь  Väätsa kogukond проект в категории Гражданская инициатива

Ehk olete näinud Londonis, Pariisis, New Yorgis ringi käies jõulude ajal imeliselt dekoreeritud liikuvaid kaubamajade vaateaknaid, mis paeluvad nii lapsi kui täiskasvanuid. Et Eestis sama rõõmu pakkuda, paneme seekord juba neljandat korda Väätsa Rahvamaja aknad liikuma omanäoliste leiutistega.

Dekoreerime üle 40 akna ja avame need kõigile vaatamiseks 1. detsembrist – 6. jaanuarini Väätsa rahvamajal Pikk tn 3, Väätsa, Türi vald.

Aknaid teeb meie kogukond: lasteaia- ja koolilapsed, eakate kodu elanikud, loomeinimesed, jalgrattamuuseum, taidlejad, sportlased ja kultuuriinimesed ning sõbrad mitmest Järvamaa koolist.

Akende tegemisse läheb palju rõõmu, entusiasmi, vabatahtlikke töötunde, kõiksugu kodus ja poes leiduvaid esemeid - palju ostame ise juurde, kuid nagu alati, on lõplikuks lahenduseks vaja soetada veel mõni juhtmejupp, valgusti, kena nukukleit, muinasjutumetsale murukate või liikumisandur. Leiutiste maailm on põnev, aga täis detaile, mida kõigil kodus ei ole.

Vajame lisaks oma panusele väikest rahalist tuge, et kinkida Eesti inimestele jõuludeks midagi erilist!

Kui toetad meid, leiad oma nime Väätsa rahvamaja toetajate vaateaknalt, glögi ja pipargoogi saad avamispäeva õhtul 1. detsembril kl 17:00-19:00 jõuluturult. Ülejäänud kingituste osas võtame sinuga ühendust.