;

Muusikavideod Laulupesa lastelauludeleПользователь  Airi Liiva проект в категории Кино и фотография

Mina olen Airi Liiva. Olen laulustuudio Laulupesa lauluõpetaja ja selle imelise ametiga lapsi ja iseennast juba 12 aastat rõõmustanud.
 
Eelmisel kevadel andsime Laulupesa laululastega välja vahva autorilauludega plaadi ja lauliku "Pisikene ime". See plaat on olnud erakordselt menukas ja mitmed plaadid-laulikud on rännanud ka Eestist väljapoole ‒ Saksamaale ja Soome eesti laste lauluringidesse. Mitmed laulud sellelt plaadilt on kõlanud ja kõlavad ka telesaates "Laulukarussell 2015".
 
Kui plaat valmis sai, tekkis meil mõte panna mõnele laulule juurde ka pildid ‒ niisama värvilised ja lapselikult rõõmsad kui laulud ise. Tekkis mõte luua kolmele laulule muusikavideod. Koos erinevate andekate ja loovate inimestega sündisid imepärased visioonid laulude "Mullid", "Ma tahan suve" ja "Roosa laul" muusikavideotele.
 
Mõtted said reaalsuseks ja eelmise suve kuumadel suvepäevadel filmisime värvilised kaadrid kolmele lõbusale lastelaulule. Nende videote filmimiseks kulus meil kaks väga pikka ja toimekat päeva. Kaadrid said läbi mängitud ja lauldud Luke mõisapargis, suvistel Eestimaa põldudel ja Lemme mererannas.
 
Vajame Sinu toetust, et meie filmitud kaadrid saaksid terviklikeks videoteks monteeritud - filmitegijate tööjõu ja tarkvarakulud. Samuti aitab hooandjate toetus tasuda kaamerate rendikulud. Lisaks aitab hooandjate toetus tasuda video DVD-plaatidega seotud tiražeerimis- ja trükikulud.
 
Hooandmise eest kingin mina omalt poolt Sulle värskete muusikavideote DVD-plaadid.
 
Videod valmivad 2015. aasta aprillikuus, siis toimub ka nende esitluskontsert.
  • 121 поддержавших
  • 2613€собрано от запланированных 2200€

Успешный проект

Проект был поддержан 06.Apr.2015