;

Naeratuste kalenderПользователь  Kadri Heinmaa проект в категории Печать

Tere! Mina olen Meelika...

Kas oled märganud, et kõik inimesed alati ei naerata? Kas oled mõelnud kui palju sa ise naeratad? Ja millal?

Kas naeratad nii, et hambad on näha või peidad naeratust käe või salliga varjates?

Kas oled mõelnud, miks osad meie seast hoiaksid justkui oma naeratusi tagasi ja ei tee ka rääkides suud eriti lahti? Põhjus ei ole alati halvas tujus või väheses jutustamise soovis. Hoopis sagedamini on neil inimestel probleemid hammastega. Olenemata sellest, kas tegu on laste, noorte, täiskasvanute või eakamate inimestega.

Igaühel meist võivad tekkida probleemid hammastega traumade, haiguste, toitumise, puuduliku suuhügieeni ja paljude muude tegurite tagajärjel.

Jõukamad saavad oma hambad lasta korda teha, kuid paraku on nii, et mitte igaühel ei ole rahalisi vahendeid hammaste ravimiseks ning naeratuse ja kindlustunde taastamiseks.

Seetõttu on loodud Heategevusfond Naeratuse Eest Sihtasutus, kes ulatab sõbrakäe ja toetab neid, kellel hambad väga halvas seisus ja endal rahalisi vahendeid napib. Heategevusfond Naeratuse Eest soovib, et kõikidel Eesti elanikel oleks terved hambad ja nad teaks, kuidas hammaste eest õigesti hoolitseda. Mina olen võtnud enda südameasjaks panna kõik inimesed naeratama.

Soovime selle hea ettevõtmise raames valmistada kauni ja ilusate sõnumitega Naeratuste seinakalendri, mille müügist saadud tulu annetame neile, kes pole võimelised enda hambaravi eest maksma. Kalendris on iga kuu üks ilus ja südamlik sõnum või mõttetera naeratusest.

 

Rõõmsate sõnumitega kalender toob naeratuse kõigi näole, kelle seinal see ripub. Kalendris olevad kaunid sõnumid võiks meid saata kogu aasta vältel ja kaunistada meie kodu ka paljudel järgnevatel aastatel.

Kalendri eesmärk on juhtida tähelepanu läbi ilusate ja soojade sõnumite eestlaste parandamist vajavatele hammastele ja tuletada inimestele meelde kui olulised on terved hambad.  Siiras naeratus nakatab teisi meie ümber naeratustega.

Esimeseks eesmärgiks seadsime Hooandjas 1000 eurot. Kui raha koguneb teise eesmärgi jagu ehk 2500 eurot, siis suurendame kalendrite kogust ja saame suurema summaga hambaravi toetada.

Kalendri müügikampaania aitab tõmmata tähelepanu ja teavitada inimesi hambaravi ja suuhügieeni olulisusest.

Tule anna ka sina hoogu Naeratuste Kalendri valmistamiseks!
Naerata ja aita kinkida naeratusi ka teistele!

 

Kui näed naeratuseta inimest, kingi talle enda oma!