;

Noor talent maailmalavaleПользователь  Kertu Raja проект в категории Питание

Mina olen Kertu ja mulle on antud võimalus minna Eestit esindama rahvusvahelisele talendivõistlusele Miss Supertalent Of The World.

Osalesin sellel suvel Eesti Iluduskuninganna võistlusel, kus mind pärjati Miss Publiku tiitliga. Selle tiitli võidu puhul andis peakorraldaja Tiina Jantson mulle õiguse minna Eestit esindama Hiina Miss All Nations võitslusele, kus võitsin tihedas konkurentsis Miss Talent tiitli. Tänu sellele on mul võimalus nüüd sõita Lõuna-Koreasse Miss Supertalent Of The World võistlusele.
 


 

Miss Supertalent Of The World on rahvusvaheline võistlus, kus hinnatakse eelkõige osavõtjate esinemist ja andekust. Minu ülesandeks oleks esindada Eesti riiki, kultuuri ja ühiskonda ning oma tantsu-, laulu- ja näitlemisoskusega näidata eesti noorte professionaalset taset. Tahaksin murda selle eelarvamuse, et iludus- ja talendivõistlustel tulevad võitjateks enamasti ainult suurriikide esindajad. Ma tahan tõestada, et ka väikestel riikidel on väärilised võistlejad olemas. Eesti inimestele tahan aga selgeks teha, et sellistel võistlustel osalemine ei ole mitte lõbu vaid väga pingeline ning vastutusrikas töö, mis nõuab suurt julgust, arukust, pealehakkamist ning sotsiaalseid ja poliitilisi oskusi.

Olen terve teadliku elu olnud laval tantsija või näitlejana, osalenud paljudes teatrietendustes, muusikalides, filmides ja nüüd juba mitmeid aastaid õpetan oma oskusi edasi nooremale põlvkonnale treeneri ja koreograafina. Tunnen, et olen valmis võtma enda õlgadele seda vastutust, et esindada kogu meie väikest riiki Lõuna-Koreas suurel laval tuhandete pealtvaatajate ning sadade tuhandete televaatajate ees. Usun, et ma oleksin eeskujuks eelkõige kõigile enda õpilastele kui ka teistele noortele.
 


 


 

MTÜ Talendipanga poolt on juba võistlusel osalemine, elamine ja toitlustus tagatud. Moekunstnikud annavad mulle kaasa vajaminevad kaunid kleidid, mitmed toetajad on mind varustanud kosmeetika ja muude vajalike toodetega. Nüüd on jäänud ainult viimane osa veel ehk soetada lennukipilet Lõuna-Koreasse Seouli. Siinkohal pöördungi abi saamiseks teie poole, head toetajad!
 


 

Miss Supertalent Of The World toimub 23.11.16-03.12.16 Seoulis.

  • 40 поддержавших
  • 560€собрано от запланированных 550€

Успешный проект

Проект был поддержан 22.Nov.2016