;

Noortebänd 2016 võitja, The Notes'i debüütplaat "Lead My Mind"Пользователь  Helar Tappo проект в категории Музыка

Tere!

Meie oleme The Notes, Raplast pärit indie-folk muusikat viljelev ansambel, mis alustas oma tegevust 2016. aasta alguses. Lühikese tegutsemisajaga oleme enda jaoks korda saatnud päris palju. Meie kõige esimeseks saavutuseks oli kohaliku noortebändide konkursi "Vesiroosivisioon" võitmine, mis viis meid Eesti suurima bändide konkursi, Noortebänd 2016 poolfinaali. Sealt jõudsime ka edasi finaali ning 28. oktoobril pälvisime me Noortebänd 2016 tiitli. Me oleme välja andnud 2 singlit: "Lead My Mind" ja "Truth". Mõlemal singlil on valminud ka muusikavideo, mida võib näha meie Youtube’i kanalil.

Me oleme trio, mille liikmeteks on Markus Bachmann, Kõu Kaur ja Helar Tappo. Esitame enamjaolt omaloomingut, lugusid kirjutatame ikka kõik koos. Meie bändi iseloomustavad hästi kolmehäälne laulmine, ausus ja vahetu suhtlemine publikuga.

Hetkel oleme me täitmas oma unistust, debüüt-EP salvestamine on lõpusirgel. Selle esitluskontserdid toimuvad jaanuari lõpus Raplas, Tallinnas, Pärnus, Tartus ja Viljandis. Ole kohal!

The Notes’i tegevus sotsiaalmeedias:
Facebook: https://www.facebook.com/thenotesmusic/

Youtube:
"Truth" - https://www.youtube.com/watch?v=NhOS0Rd1R0E
"Lead My Mind" - https://www.youtube.com/watch?v=UVPCtuDwjTI

Toetajatega võetakse ühendust nädala jooksul pärast projekti lõppemist. Auhindade kätte toimetamine lepitakse omavahel kokku.
 

  • 90 поддержавших
  • 1651.11€собрано от запланированных 1395€

Успешный проект

Проект был поддержан 20.Jan.2017

Related projects

Альбом на эстонском языке «Я Океан» - Jagaspace - Алекс и Каушалья

  • 122%собрано
  • 6090€поддержано
  • 6 дней осталось