;

Mobiilirakendus ÕpimeSõnu lastele sõnade õpetamiseksПользователь  Kaarel Kont-Kontson проект в категории Игра

Mina olen Kaarel Kont-Kontson, 24-aastane programmeerija. Videos nägite minu 1 aasta ja 8 kuu vanust poega Kerti (tal olid just tuulerõuged), kellega ma hetkel kodune olen. Olen programmeerimisega tegelenud nüüdseks juba pea 10 aastat. Idee teha mobiilirakendus, mis aitaks väikestele lastele erinevaid loomi, sõidukeid ja muid objekte tema eesti keelse vastega seostada tekkis mitmel põhjusel.
 
Esiteks minu suur huvi mobiilirakenduste arendamise vastu üldiselt. Teiseks see, et sarnase põhimõttega eesti keelseid rakendusi ei õnnestunud mul iPadi peale leida. Kolmandaks põhjuseks on Kert - talle meeldib sõnu harjutada ja järele ütelda, aga alati ei ole tal nii huvitav, kui neid ütleb inimene tema kõrval. On hetki, kus ta kordab sõnu järele palju paremini kui need kõlavad näiteks arvutist. Seda võib näha ka lisatud videost.
 
Rakendus valmiks esmalt iPadi ning iPhone (iOS) platvormile. Erinevaid objekte oleks esialgu umbes täpselt 72 - kuuest erinevat kategooriast. Pildid oleks kõik arvutiga kunstniku poolt joonistatud ning et ühte objekti oleks huvitavam jälgida, siis on tõenäoline, et tulevikus lisandub sinna ühe objekti kohta mitu pilti - need oleksid ka kas käsitsi joonistatud või piltniku poolt pildistatud. Helifailid salvestame sama häälega, mida kuulsite videos. Hiljem lisanduvad ka näiteks loomade enda häälitsused.
 
Kindlasti on plaanis rakendus välja lasta ka Androidi platvormile, aga selle platvormiga ei ole endal hetkel veel kogemust. Androidi rakendus saab reaalsuseks siis, kui antud projekt kogub piisava toetuse, et lasta see rakendus androidile teha või siis, kui mõne aja pärast on mul endal piisavad oskused seda teha.
 
Tänuks toetuse eest pakun erinevaid kingitusi. Loodetavasti leiate endale meelepärase!
 
Projekti käekäiku saab hakata jälgima:
 
Suur tänu hoo eest!
Kaarel
  • 27 поддержавших
  • 704€собрано от запланированных 700€

Успешный проект

Проект был поддержан 09.Dec.2013