;

PalavikulilledПользователь  Härra Tee & proua Kohvi OÜ проект в категории Печать

Lucija Mrzljak on Horvaatiast pärit kunstnik, kes elab juba viis aastat Eestis. Tema erialaks on animafilm ja selles vallas on ta saavutanud enam-vähem kõik, mida nii noor inimene üldse saavutada saab. Animafilmi kõrval on Lucija südameasjaks aga kujunenud ka illustreerimine, mille peale tal jätkub ilmselgelt nii kätt kui ka silma.

Indrek Koff on Eesti kirjanik. Ta on Eestis elanud nelikümmend viis aastat ja jõudnud selle ajaga kirjutada umbes kuraditosina jagu raamatuid, millest enamik on mõeldud lugemiseks lastele. Lapsed on tema arvates parimad lugejad: nad on avatud ja ausad ja neile kirjutades tuleb endast anda kõik, sest mingi lõdva trikitamisega neid juba ära ei peta.

Indrek ja Lucija on valmis saanud uue lasteraamatu "Palavikulilled". Raamatus on juttu väikesest Almast, kevadest ja kiusatustest (lumi! jääpurikad!), mis võivad mõne lapse tõepoolest tõvevoodisse viia. Mõtiskleme ka selle üle, kas haigus võib maailma eredamaks, ilusamaks ja kergemaks muuta, kui oleme selle vapralt läbi teinud ja võitjana välja tuleme.

Meie raamatu pealkiri viitaks justkui 2020. aasta kevadel terves laias ilmas möllavale epideemiale, aga tegelikult pole neil kahel peaaegu mitte mingit pistmist. Idee leidis Indrek juba aastaid tagasi, omaenda nelja lapsega koos kasvades. Ja konkreetse vormigi mõtlesime välja kaua-kaua enne seda, kui uuest koroonaviirusest rääkima hakati. Küll aga loodame, et meie ilusast raamatust võib leida lootust ka praeguses raskes olukorras.

Kui Taevaisa annab pärituult, siis saab raamat kaante vahele maikuu jooksul ja õige varsti pärast seda saavad ka toetajad oma eksemplarid posti teel kätte.

Et tundliku ja detailse pildikeelega "Palavikulilled" tuleks trükikojast võimalikult ilusa ja kvaliteetsena, selleks vajame väga teie toetust. Tuhat tänu!
 

  • 213 поддержавших
  • 5101€собрано от запланированных 4321€

Успешный проект

Проект был поддержан 15.May.2020