;

Lühifilm "Pandeemia"Пользователь  Einar Kuusk проект в категории Кино и фотография

MINUST

Minu nimi on Einar Kuusk, ma olen filmitegija ja näitleja. Mängisin BBC seriaalis "The Capture", Eesti filmis "Ameerika Suvi", filmis "The 16th Episode" ning kirjutasin, lavastasin ja produtseerisin post-apokalüptilise lühifilmi "The Most Beautiful Day" (eesti k. "Kõige Ilusam Päev") mille filmisime Eestis.

Minu lühifilm "Kõige Ilusam Päev
 

LÜHIFILMIST

Lühifilm "Pandeemia" on inspireeritud praegu toimuvast pandeemiast ja selle tagajärgedest ning kuidas see inimestele psüühiliselt mõjunud on. Lugu räägib noorest mehest, kellel on väike õde haiglas ja kui ta üritab üks päev teda vaatama minna, tuleb välja et pandeemiaga seotult kehtib uus seadus, mis takistab teda enda õde külastamast. See lühifilm tuleb umbes 15 minutit pikk (stsenaarium on natukene üle 14 lehekülje) ja kui film valmis saab, saadetakse see kõigepealt privaatlingiga Hooandjatele, siis festivalidele ja lõpuks ilmub internetis kõigile vaatamiseks. Filmis mängivad Eesti näitlejad, film on eestikeeles ja plaanime filmida Tallinnas. Filmi lavastan ja produtseerin mina.
 

KUHU RAHA LÄHEB?

Meil on lühifilmi jaoks vaja vähemalt 1000€ ja see läheb kõik järgmistesse asjadesse:

  • Filmi kunstiline pool (kostüümid, rekvisiidid) ja make-up
  • Tehnika ja valgustuse rent
  • Näitlejate ja võttemeeskonna kompensatsioon ja toitlustus
  • Lokatsiooni kulud, transport
  • Post-produktsioon: montaaž, heli produktsioon, ADR, muusika, värvikorrektsioon

Selle hooandja kampaania eesmärgiks on filmi valmimise jaoks vaja minev miinimum (1000€), ülejäänud eelarve kulud katan enda isiklikust rahast. Hooandja kampaania õnnestumisel plaanime filmida sel suvel ja filmi valmimiseni peaks minema kuni 3 kuud, ehk siis sügisel saate seda juba vaadata. Kõik kingitused jõuavad Hooandjateni kas samal ajal või juba varem, peale kampaania lõppemist. Vaata lähemalt kampaanias olevaid kingitusi!

Aitäh teile. Isegi, kui te ei saa kasvõi 1 euroga projekti toetada, loodan et leiate selle aja, et jagada projekti enda sotsiaalmeedias või näidata seda oma filmiarmastajast sõbrale või pereliikmele! "Teeme ühe hea Eesti filmi!"
 

  • 72 поддержавших
  • 1301€собрано от запланированных 1070€

Успешный проект

Проект был поддержан 01.Jul.2020