;

Päris tribüün Improteater IMPEERIUMi uude teatrikeskusesse!Пользователь  MTÜ Improteater проект в категории Театр

Tere, hea Hooandja!
 

Meie

Meie oleme Improteater IMPEERIUM. Üle maailma palavalt armastatud improvisatsioonilise teatriga oleme Eestis tegelenud juba 14 aastat - naerutame publikut avalikel improetendustel, pakume ainulaadset meelelahutust eraüritustel ning jagame improrõõmu ja -tarkust koolitustel. Tegutseme põhiliselt Tallinnas (oleme seni kasutanud Kammerteatri, Vaba Lava ja Von Glehni teatri lavasid) ja Tartus (Karlova Teatri ja Tartu Uue Teatri lavadel), aga ka üle kogu Eesti.
 

"SHAKESPEARE ehk improviseeritud värsskomöödia" - etendus Tartu Uues Teatris
 

Uus teatripesa

Nüüd oleme jõudnud enda teatri arengus uude väga olulisse etappi - meil on lõpuks valmimas päris enda teatrisaal! Hetkel tegelemegi ehitusega, et juba sügisel see teie jaoks avada.

Uus teatrisaal asub Põhja-Tallinnas Põhjala tehases aadressil Ankru 10. Sellest ei saa mitte ainult kodu meile, vaid valmivast ruumist kujuneb lava ka teistele teatritele, truppidele ja artistidele. Samuti saab see olema koolituskeskus, kus toimuvad nii (impro)teatrialased kursused kui ka meeskonnakoolitused ja töötoad. Tänasel inforohkel ja kärsitul ajal on improteater hea vaimse tervise hoidja, pakkudes impro õppijale kohalolu ning vaatajale positiivsust ja head tuju.

"Me ei tea keegi, kas ees ootavad paremad või halvemad ajad, aga on siiski olemas hetk, milles viibime praegu, ja selle hetke laineharjal täidame oma ammu igatsetud unistuse. Selles unistuses hakkab elama improteater, mis on samuti hetkes olemise kunst," jagab enda elevust meie särav trupijuht ja näitleja Merilin Kirbits.

"Improteater - see on üks väga eriline pärl Eesti teatrimaastikul. Päris oma teatriruumi abil saame anda võimaluse sellele imelisele teatrivormile veelgi kasvada ja areneda ning palju rohkematele inimestele sellest osa saada," lisab IMPEERIUMi asutajaliige ja näitleja Mairi Tikerpalu.
 

Hetk vahetult pärast menukat välisetendust "Võtab sõnatuks" Sofia International Improv Festivalil Bulgaarias
 

Kujutletav tribüün

Loovus on piiritu ja seetõttu saame improetendustel lava peal kõik kujutlusega tehtud. Lava piiridest väljaspool aga sellest üksi ei piisa - publikutribüüni kujutlusvõimega ei tekita. Jah, nagu Sa videost nägid, me proovisime!

Lähtume teatri ehitusel taaskasutusest nii palju kui võimalik, kuid üks oluline asi, mida taaskasutada ei saa, on publiku tribüün. Me tahame, et meie armastatud publiku istumisalus oleks eelkõige turvaline, see tähendab, et tribüün oleks uus ja kvaliteetne. Hea tribüün annab teatrikülastajale ka parema vaate laval toimuvale ning muudab seeläbi teatrielamuse veelgi nauditavamaks. Oleme põhjalikult otsinud, milline oleks sobiv tribüün, ning usume, et oleme selle leidnud. Pakume Sullegi võimalust selle soetamises kaasa lüüa.
 

Esinemine Keeni Koolis lastekaitsepäeva puhul
 

Ehita koos meiega

Anna meile hoogu ja loo koos meiega keskkond, kus impro saab särama lüüa ning sellega tuua teatrikülastajate ellu värskendavat spontaansust, vabastavat naeru ja piiritut loovust.

Oleme Sulle (või Sinu sõpradele) ritta pannud vastutasuks ka kingitused - siit saad eksklusiivseid improviseeritud tänuvideokesi, soodsaid teatripileteid, hea hinnaga meeskonnakoolituse enda tiimile ning meelelahutuse töökoha järgmisele tähtsündmusele. Klikka endale sobilikul valikul ja järgmisel sammul saad toetussummat ka ise vabalt muuta/täpsustada ning valida, kas soovid auhinda või mitte. (Juhul, kui tahaksid enne otsustamist kingituse detaile täpsustada, võta julgelt ühendust info@improimpeerium.ee.) Kingitused jõuavad Sinuni üsna peatselt pärast meie projekti edukat lõppu - võtame Sinuga ise ühendust.
 

Aitäh toetuse eest!

Soovime Sulle mõnusat suve ja ootame Sind juba sügisel meie Ankru 10 teatrisaali uut tribüüni proovima!
 

Etendus noore vaataja teatrifestivalil NAKS

IMPEERIUMis levitavad kujutluse võimu:

Näitlejad: Tarvo Krall, Erki Aule, Merilin Kirbits, Maarika Mesipuu-Veebel, Maarius Pärn, Kati Ong (Endla Teater), Rauno Kaibiainen, Mairi Tikerpalu
Muusikud: Madis Kreevan, Ragnar Toompuu
Valgus- ja tehnikameister: Mario Saarik
 


 

Hoia meie tegemistel silm peal:

Koduleht https://improimpeerium.ee/
Facebook https://www.facebook.com/improimpeerium
Instagram @improteater_impeerium
 *Auhindade täpsustused:

"300€ ehk laul Sinust või Sinu sõbrast/lähedasest (nt sünnipäeva puhul) või Sinu perekonnast/kollektiivist/sõpruskonnast/jne" - Sina saadad meile endast või enda sõbrast infot (nimi, vanus, amet, hobid jne), Maarius Pärn kasutab seda infot laulusõnade ja -viisi loomisel. Kui laul valmis, saadame Sulle laulusõnad ja video sellest, kuidas Maarius kitarri saatel seda laulu esitab.

"500€ ehk meie teatriruum Sinu ürituseks" - anname üheks päevaks või õhtuks enda ruumid Sinu käsutusse, et saaksid korraldada seal sünnipäeva, jõulupidu, seminari, suguvõsa kokkutulekut, kontserti vms. Võta julgelt ühendust, et detailid läbi rääkida!

"800€ ehk meeskonnakoolitus tiimile või impromängud sünnipäevale" - töötuba kestab 1,5-2 tundi ja sobib hästi 6-50-le osalejale. Olenevalt osalejate arvust, viime lõbusa ühistegevuse läbi 1 või 2 juhendajaga (meie trupi näitlejad). Uuri impro koolituse kohta ka meie kodulehelt ja soovi korral küsi julgelt täpsustusi!

"1000€ ehk koomiliste improsketšidega show Sinu üritusele" - sketšikava kestab 35-45 min, tuleme 2 näitleja ja 1 muusikuga kohale sinna, kus Sinu üritus toimub. Lavakujundust meil pole ja seega oleme esinemisala osas väga paindlikud (lava, tühi põranda-ala pidulaudade ees, suurem koosolekuruum, vabas õhus maja seina ees jne.). Uuri tellimusesinemiste kohta ka meie kodulehelt ja soovi korral küsi julgesti täpsustusi!
 

Kontakt:
info@improimpeerium.ee
+372 58117263 Merilin Kirbits, trupijuht

  • 269 поддержавших
  • 11308€собрано от запланированных 10000€

Успешный проект

Проект был поддержан 09.Aug.2023