;

Paul Neitsovi CD väljaandmineПользователь  Paul Neitsov проект в категории Музыка

Paul Neitsov (1993) on Tartust pärit noor kitarrist, kes on lõpetanud kitarri eriala Heino Elleri nimelises Tartu muusikakoolis Oleg Pissarenko käe all. Pilli võttis ta kätte 12-aastaselt, kuid tõsisemaid muusikaõpinguid alustas 14-aastaselt. Paul oli rahvamuusika ansambli Sireli (juhendaja Halliki Pihlap) kitarrist ja eestlaulja.  

Aastatel 2009 ja 2010 võitis Paul Viljandi Pärimusmuusika Keskuse korraldatud võistumängimisel parima näppepillide mängija auhinna, 2013. a. aga Elleri Rütmimuusika osakonna omaloomingukonkurssil ERMO parima instrumentalisti auhinna. Paul on kitarri mänginud ansamblites Svjata Vatra, Wilhelm, Margus Vaher & Alkeemikud, Caramel ja on andnud arvukalt kontserte duona koos Margus Vaheri, Brigita Murutari, Tõnu Timm jne. 

 
 

2016 ilmus Pauli sooloplaat „Karlovas on kevad“, kus kõlasid Neitsovi autorilood segamini erinevate tuntud lugude seadetega (U2, Simon and Garfunkel jne).
 
2019 a aprillis ilmuval plaadil „Neitsov“ kuuleme vanu tuttavaid instrumentaale nagu näiteks Ukuaru valss, aga ka midagi rocki klassikast „Wind of change”  ja päris Pauli omaloomingut. Ühele laulule annab oma hääle ka Brigita Murutar.