;

Jazzmuusika telekanal phillyjoes.tvПользователь  Kaspar T проект в категории Meedia

Philly Joe's jazziklubi Tallinnas on tegutsenud juba 7 aastat. Klubi kutsusid ellu legendaarne muusik, meelelahutaja ja kirglik kalamees Reigo Ahven, Marti Tärn ja Joonas Oropev. Tänaseks on klubi kolinud avaratesse Vabaduse väljak 10 ruumidesse, kust toome iga nädal kuulajateni vähemalt 3 live kontserti ise ja koostöös erinevate partneritega.
 


 

2020. aasta kevadel katsetasime edukalt hullumeelset projekti ning tõime inimesteni ekraani vahendusel kaks kontserti. Sama aasta sügiseks küpses juba konkreetsem plaan ja soov panna käima täitsa oma telekanal – phillyjoes.tv ning tuua jazzmuusikud ja nende kontserdid kõigi inimesteni üle planeedi. Tänaseks oleme kandnud üle 20 kontserti ning iga kuu lisandub 4-6 kontserti, mis lisaks otseülekandes vaatamise võimalusele jäävad ka meie arhiivi ning neid on võimalik igal ajal uuesti ja uuesti vaadata.


 

Oma telekanali käivitamine osutus aga oodatust raskemaks ülesandeks ning nüüd näeme, et tehnika rentimine on erakordselt kehv finantsiline otsus. Soovime soetada päris oma tehnika, et see pisut hullumeelne jazzmuusika propageerimise, arhiveerimise ja levitamise projekt ei jääks pooleli vaid elaks edasi veel kaua kaua.

Hooandjate abiga ostame endale 3 kaamerat, objektiivid ja helipuldi ülekannete veelgi kvaliteetsemaks edastamiseks.

Loodame väga Hooandjate usaldusele ja toetusele, et võiksime juba aprillist alates toimetada oma enda tehnikaga. Hooandjatele pakume elamuseks seda sama, mida toetate – kvaliteetseid kontserte selles samas telekanalis – phillyjoes.tv-s. Juba täna on võimalik sealt vaadata – kuulata palju erinevaid kontserte. Lisaks ootame Hooandjaid ka klubisse füüsiliselt kohale nautima muusikat ning vaatama, kuidas toimub ühe korraliku ülekande teostamine ning kui palju me selle nimel "võimleme".

Tule toeta jazzi ja naudi jazzmuusikat!

Philly Joe's pere on Sulle hoo andmise eest südamest tänulik!

Related projects

Аудиокнига "Байки из-за барной стойки"

  • 23%собрано
  • 215€поддержано
  • 35 дней осталось