;

Pilatese masinad abivajajateleПользователь  Britt Kalbus проект в категории Гражданская инициатива

Mina olen Britt Kalbus, Pilatese meister ja „True Pilates Estonia“ stuudio looja. Minu stuudio kannab nime „True Pilates Estonia“ seetõttu, et ainsa meistri ja õpetajana Eestis ja Põhjamaades olen ma õppinud ja treeninud selle geniaalse tervisetehnika vahetu looja Joseph H. Pilatese õpilaste käe all. Tänaseks päevaks on minu õpingud kestnud üle 12 aastat, kuid olenemata pikast staažist pühendan endiselt märkimisväärse osa oma ajast enda oskuste ja teadmiste edasiarendamisele. Usun, et alati on võimalik areneda ja saada paremaks.

Pilates on Joseph H. Pilatese poolt loodud tervisetehnika, millel on lugematul hulgal kasutegureid ja mille praktiseerimine võimaldab parandada iga inimese elukvaliteeti. Pilatese tehnika võimaldab saavutada märkimisväärselt paremaid tulemusi nii tipp- kui ka harrastusspordis, parandada oluliselt liikumispuuetega inimeste elukvaliteeti, leevendada erinevaid haigusi või lihtsalt tugevdada oma füüsilist vormi. Rohkem informatsiooni Pilatese tehnika kohta saab minu stuudio kodulehelt.

Oma stuudio loomine on olnud minu suur unistus, mis on tänaseks täide läinud. Minu stuudio on loodud suure armastusega ja kantud selgest visioonist ja sügavast missioonitundest. Võtmekomponent selles visioonis on aidata neid, kes seda kõige rohkem vajavad ja kes ühel või teisel põhjusel end ise aidata ei suuda – see on see, mis mind innustab ja hinge helisema paneb. Ennekõike pean abivajajatena siinkohal silmas liikumispuudega inimesi, kelle elu võib Pilatese toel omandada sootuks uue sisu ja kvaliteedi; kuid ka lootustandvaid noorsportlasi, kelle Pilates kui oluline tugitreening lausa hädavajalik on. Ka taastusravis on Pilatesel oluline koht – Pilates võimaldab traumade tagajärgi leevendada või need sootuks kaotada. Olen abivajajaid alati jõudumööda aidanud ja kavatsen seda kindlasti ka edaspidi teha. Muuhulgas olen tänagi mitme noorsportlase õpetajaks ja juhendajaks, olen üheks üle-eestilise raske puudega laste emade toetusprogrammi vedajaks. Sageli on sellised emad oma mures üksi, tahan neile pakkuda tuge ja lootust. Juhendan ja aitan jõudumööda liikumispuuetega inimesi.

Olles siiani oma heategevusprojekte enamuses ise finantseerinud, pöördun täna Hooandja ja iga individuaalse hooandja poole palvega anda hoogu „True Pilates Estonia“ stuudiole uue Pilatese masinapargi soetamiseks. Pilatese grupitunnimasinad on hädavajalikud abivahendid, mis võimaldavad temal ja stuudiol täita üht selle olulist eesmärki – aidata neid, kes seda ise ei suuda. Ost võimaldab masinatel teha väikegrupitunde, mida siiani sai teha ainult eratunnina. Paraku enamus abivajajatest ei jaksa rahaliselt eratunnis käia ja masinad grupile võimaldavad maksumuse viia mitmeid kordi soodsamaks, andes sama efektiivse tulemuse. Vajalik investeering on suur, aga iga väiksemgi panus aitab mul jõuda suurema hulga abivajajateni ja muuta seeläbi seda maailma paremaks kohaks meie kõigi jaoks.

Olen tänulik igale hooandjale, kelle märgin ära meie kodulehel ja annan toreda „True Pilates Estonia“ poekoti, mis jääb tehtud heategu pikaks ajaks meenutama. Lisaks tahan pakkuda igale heale inimesele võimalust teha ka ise tutvust selle imelise tervisetehnikaga – igaüks, kes toetab „True Pilates Estonia“ stuudio uue masinapargi soetamist vähemalt 35 euroga, on oodatud tasuta osalema ühes meie grupitunnis. Suurema toetuse teinud hooandja kutsun tasuta eratundi.

Usun, et meie kõigi tulevik sõltub tervisest – minul on unikaalne võimalus paljude tervis ja elukvaliteet paremaks muuta. Kui see lugu tundub Sulle inspireerivana ja paneb Sinu hinge sarnaselt minu omaga helisema, anna minu stuudio projektile hoogu. Suur aitäh juba ette!

Related projects

BeU Surf & Yoga Camp

  • 64%собрано
  • 1915€поддержано
  • 20 дней осталось