;

Puzle - tribute ansamblile Collage CD-plaat „Mustrimäng“Пользователь  Eva-Lotta Vunder проект в категории Музыка

Tere!

Meie oleme Puzle. Oleme pärimus-ning jazzmuusikutest koosnev ansambel kes viimase kahe aasta jooksul on elanud ansambel Collage´i muusika sisse ning seda enda ideedega värskendanud. Hooandja abiga soovime tekkinud kooskõla jäädvustada CD-plaadile.

Aastatel 1966 – 1979 tegutsenud ansambli Collage firmamärgiks sai Eesti regilaulude esitamine jazz- ja poprütmides, mis tollal oli ennekuulmatult uudne lähenemine. Nüüd, aastakümneid hiljem tundusid nende ideed nii põnevad, et tahtsime neid ise mängida. Võtsimegi siis selle mustrilise muusika detailideks lahti ning panime omal moel uueks pildiks kokku. Puzle nimi tähistab sarnaselt Collage'iga võimalust erinevaid asju kokku panna ja sellest uus tervik teha. Plaadi nimi „Mustrimäng“ sümboliseerib meie filosoofiat kaugema mineviku, Collage´i aja ning kaasaja ühendamisest.

TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ning Eesti Kontserdi koostööprojektina toimub märtsikuus Puzle üle-eestiline kontserttuur. Kontsertidel kuuled meie muusikat elavas esituses ning Sinu abiga, kallis Hooandja, saame esitleda oma värsket plaati.

Kontserdid toimuvad:

K 12.märts, 19.00, Paide kultuurikeskus
N 13.märts, 16.00, Tallinn, Estonia kontserdisaal
R 14.märts, 19.00, Pärnu kontserdimaja
L 15.märts, 19.00, Jõhvi kontserdimaja
P 16.märts, 17.00 Tartu, Vanemuise kontserdimaja

Lisainfo: http://www.concert.ee/

Puzle on: Ulvi Võsa (vokaal), Sänni Noormets (vokaal), Vootele Ruusmaa (vokaal), Eva-Lotta Vunder (vokaal, klahvpillid), Lee Taul (vokaal, viiul), Harri Heinsoo (kitarr, vokaal)
Taavi Toomsalu (saksofon, vokaal), Sander Kahu (bass, vokaal), Karl-Markus Kohv (trummid)

Armas Hooandja, kui soovid ja leiad võimaluse meid toetada, täname Sind kingitusega.

 

  • 131 поддержавших
  • 2127€собрано от запланированных 1900€

Успешный проект

Проект был поддержан 09.Mar.2014