;

Eesti väikseim festival RuhnuRahuПользователь  Martin Aadamsoo проект в категории Событие

RuhnuRahu on Eesti kõige väiksem kultuurifestival sõbralikele inimestele. Festival toimub 21-23 augustil ja ainult sajale inimesele. Me teeme sel aastal RuhnuRahu kindlasti – juba kuuendat korda - sest kriisipiirangud suve lõpus meid festivali väiksuse tõttu ei sega. Kui oled täiesti tüdinud karantiinist ja teed suveks plaane, siis RuhnuRahu on koht, kus heas seltskonnas priimade artistidega Eesti paradiisisaart nautida. Toeta meid!
 


 

RuhnuRahu toob tibatillukese publikuni Eesti parimat kultuuri. Sel aastal laulab Mari Jürjens, valgusshow ja kontserdiga astub ette etnoteknobänd OOPUS, mustlasjazzi kütab Titoks, Jaan Tootsen ja Joosep Matjus näitavad ja räägivad filmist "Fred Jüssi. Olemise ilu", hipikommuunituska avab režissöör Margit Lillak filmiga "Südamering", kunstilise kondiväänamisega üllatab Anna Krazy ja keskealisi tantsulõvisid põrgatab legendaarne Ennu Ratas.

RuhnuRahu varasemaid kavasid on kaunistanud terve plejaad parimaid: Vaiko Eplik, Kadri Voorand ja Mihkel Mälgand, Mick Pedaja, Curly Strings, Kosmikud, Mari Kalkun, Puuluup, Tintura, Efterklang, Aparaat, Lu:k, Riffarrica, Tuulikki Bartosik, VAT Teater ja Kinoteater, Lauri Saatpalu ja Peeter Rebane, Karoliina Kreintaal ja Merike Paberits, Ivo Posti ja Kristo Käo, Drummie & Orav, Don Erikson, kunstnikud Peeter Laurits, August Künnapu, Aarne Maasik, Heiki Leis ja Mihkel Ilus, filmitegijad Veiko Õunpuu, Jaanis Valk, Marianne Kõrver, Heilika Pikkov ja palju teisi.
 


 

Ruhnu on Eesti kõige eraldatum paik ja sellel tibatillukese festivali korraldamine on paras pähkel. Väikese ja tihti rikkis laevaga tuleb kohale tuua esinejad, publik ja tehnika. Tagasi ka. Sinu toetus on eluliselt vajalik, et saaksime seda teha. Ja kunagi astud ehk ise läbi, kui laevakohti jätkub?