;

Sa oled mu Peegel/PiibelПользователь  Maarika Rosen проект в категории Печать

Tere.

Mina, Maarika Siim (sulgudes: EMA) ja tema, Mirjam Siim (sulgudes: TÜTAR) tahame peagi letti lüüa raamatu, mis on eestimaiselt ehe, ilus ja aus. See oleks Sinu öökapi ehteks, peegliks Sinu ridikülis, piibliks ja päevaraamatuks hommikuse kohvi ja õhtuse veiniklaasi kõrvale. Peagi on ilmumas raamat: Sa oled mu Peegel/Piibel. See on raamat, milles EMA mängleb vabas värsivormis sõnadega, kiskudes paljaks end ja paljastades Sinu maailma. Valmiva raamatu on kujundanud, küljendanud ja illustreerinud TÜTAR.

     

EMA on siiani oma üllitisi ilmavalgusele näidanud ajakirjas Saatus ja Saladused, punkluulekogumikus Sõnaga Näkku II-s osas (2014) ja (:) Kivisildniku kirjastuse JK Jumalikud Ilmutused väljalaskes: Elavate Surnute Antoloogia ehk ESA (2014) . EMA on olnud oma 5 aastat vahelduva eduga erinevate luulerühmituste liige ja avaldanud, vastavalt tujule ja ilmale, erinevaid lullusi. Tänu oma sõpruskonnale ja fännidele on ta saanud julgestust ja tuge alateadvuses vaikselt tiksuvale mõttele, et võiks avaldada luuleraamatu.

TÜTAR on hetkel veel Tartu Kõrgema Kunstikooli meedia – ja reklaamikunsti osakonnas 4.nda kursuse tudeng. Raamatu ilmumine oleks üks osa tema koolilõputööst. Seni on TÜTAR kõikide oma õppimiste kõrvalt olnud aktiivne maailmarändur, tänavakunstnik ja käsitööline. Tema kunstitöödest on korraldatud ka näitusmüüke. Näitena võiks tuua esile sellised toredad esitluste kohad nagu Tartus Võru Varblases, Lokaal Pirogovis, Viljandi kohvikus Fellin; Tallinnas Kalamajas Boheem kohvik, Hiiumaa Kassari Rahvamajas ja Portugalis, Portos jne. Avaldatud on ka töid valikust Draw24 paremikust, trükises:Noored Eesti illustraatorid (2015). Hästi müüvad end ka TÜTRE tehtud fimo savist kõrvarõngad, prossid, kaelaehted. (Reklaamipaus oli, kõlllll!!!) vt. ka:
 

Toetades meie peagi ilmuvat raamatut tugevdad oma niigi sitkeid sõprussidemeid EMA ja TÜTREGA veelgi!

Kokku tahaks kraapida sõprade abiga vähemalt 1700. – euri, tegelikult kulub 300-se tiraazi trükkimiseks mõnevõrra enamgi. Küsi üle, kui midagi selles lauses arusaamatuks jäi! Kiika kõrvalolevaid kingitusi, millega Sind üle külvame ja tee oma otsus(loe: TOETUS ) nüüd! Täname!

Maarika ja Mirjam Siim.

P.S. Täname ette ka Hea Tegu MTÜ kirjastust, kus meid on nõustamas hr. Vallo Hallik. Täname ette juba ka Mirjami õppejõude, kes hoiavad toimuval näppu pulsil ja ootavad ärevusega, millal maksimumhinnet tulemusele anda saaks. Täname Hooandjat, lootuses, et tasub ära :)
2 x M.S. 
  • 68 поддержавших
  • 2189€собрано от запланированных 1700€

Успешный проект

Проект был поддержан 04.May.2015