;

SK!VE album purki!Пользователь  alex kurjama проект в категории Музыка

Hei, rockisõber!

Tahad meist veidi enam teada – klikka videole.

Me oleme ehk kohtunud, sina meie lava ees näppu viskamas ja meie lavalt saali mussi kütmas. Just nii on meie viimased aastad mööda läinud. See on see, mida meie tahame teha.

Meis on palju uut teile kuulamiseks küpsenud. Jah, tänaseks on valmis rohkem kui üks albumitäis lugusid, osasid neist oled ehk juba kuulnud Noortebändil, Negatiivusel, Vesiroosi visioonil või mujal.
 


 

Aga ainult kaks lugu on tänaseks salvestatud ja esialgu on meil ainult 1 muusikavideo. See on väärt kraam. Vaata siit!

Fänne ja huvilisi on kogunemas ja nõudlus uute lugude järele on nii suur, et on vaja üks kogumik ikka välja anda.
 


 


 

Selleks, et minna stuudiosse, on vaja teie abi. Hoogu, ikka hoogu, et sulli ja rulli ja nutsu ja pappi... iga panuse eest oleme rõõmsad ja tänusõnu pudeneb huulilt!

Stuudiosse läheme augustis, lood peaks olema purgis oktoobri alguses. Rockime plaadi avalikuks kohe, kui plaat füüsiliselt käes. Teie kingitused paneme teele või anname kontserdil üle.

Skive - noortebänd, mis selles koosseisus ja selle nimega alustas tegevust 2019. aasta märtsis. Bändi koosseis on neljaliikmeline (trumm - Helena Kurjama, bass - Adreas Pall, solo - Alex Kurjama, elektriline kidra/vokaal - Kristjan Kõva). Bänd on ka omalaadne sõpruskond, millega lisaks muusika tegemisele on mitmetel eelnevatel aastatel korraldatud noorte rockfestivali "Augusti Rock".

Tahad ju kindlasti meid toetada – see on lihtne, anna meile hoogu ja head rocki saab rohkem!
 

  • 21 поддержавших
  • 1415€собрано от запланированных 3930€

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 06.Aug.2020