;

Stella Shakti raamatud ja audioraamatudПользователь  Stella проект в категории Печать

Kogume raha Stella Shakti sulest inspiratsiooniraamatute tarvis.

Oled mõelnud, et tahaks, et igas päevas oleks killuke taevast, mis häälestab terve päeva imede sagedusele? Stella Shakti maagilised energiasõnumid ja Urmas Vaino hingeülendavad illustreerivad ja tervendavad mandalad ootavad Sinuga kohtumist!
 


 

Ilmutamisel on kordustrükk raamatust "Täna on mu elu parim päev" ja uus esmailmumisel raamat "Meie külluse rada". Trükime kaks võrratut korraga, et tuleks soodsam ja ökom ja moodsam.

Lisaks kaunitele kõvakaanelistele paberköidetele on samadest teostest ka audioraamatud loomisel. Need tulevad hea kvaliteediga stuudiosalvestised, mida saad mõnusalt kuulata autos, vannis, süüa tehes või hommikuseks meditatsiooniks. Mõlemas raamatus on 44 peatükki, audioraamatus 45 muusikafaili. See on kiirkursus uude energiasagedusse. Kaunis kingitus nii endale kui sõpradele mistahes tähtpäevaks või pühadeks.

Kogume annetusi raamatute trükiks, ühtlasi saad meie teoseid ka ette tellida.

Stella Shakti on üle kümne aasta töötanud energiatöö praktiku ja õpetajana, eriliseks kireks on olnud kõrgeima energia toomine mistahes eluvaldkonda. Loomine algab peale õigest ja selgest taotlusest. Mis sõnadega päeva alustad või mistahes uut tegevust, see määrab ära kogu edasise kulgemise vundamendi. Need raamatud on ka heaks inspiratsiooniks, toetuseks ja tasakaalustajaks, et mistahes segaduse või puudustunde hetkel kiirelt tagasi enda ja oma kõrgeima potentsiaaliga taas kontakti tulla – mõista enda olemust kui puhast õndsust ja oma elu kui suurt külluslikku kingitust. Need programmeeringud on aidanud Eestis juba tuhandeid inimesi, meieni on jõudnud lugusi imelistest tervenemistest ja rõõmsamast maailmast, mis tänu uutele mõistmistele end lahti rullima on asunud.

Urmas Vaino on samuti väga staažikas Reiki-Valgusmeister, kelle kireks on olnud just nimelt nende õigete mandalavibratsioonide loomine, mis tõeliselt sügavuti saavad oma tervenduseväe vaatajateni tuua.
 


 

Saad valida nii paberraamatute kui audioraamatute ettetellimise vahel, lisaks eriti soodne, kui ostad mõlemad raamatud komplektis. Kogu töö teostame Eestis, toetame kaasmaalasi! Raamatute ettetellimine siit on juba koos saatekuluga Eesti piires, see on mitu raha soodsam, kui hiljem poest ostes! Audioraamatud saate alla laadida internetist alates 15. novembrist, saadame juhised meili teel, paberraamatud praeguse kava kohaselt 1. detsembriks. Raamatute tellimine välismaale kokkuleppeliselt.

Oleme väga tänulikud, kui aitate seda kuulutust siin ka levitada ja jagada, et ka teised saaksid oma elu luua parimaks, mis vähegi võimalik!

Armastuse ja tänuga

Stella Shakti ja Urmas Vaino

StellaShakti.com

https://www.facebook.com/Healing-Mandalas-by-Urmas-Vaino-178152698899353/
 


 

Senistest kogemustest

Marrit: Sinu raamat on mulle olnud tugi ja ilmasammas, väe ja külluse varaait. Lõputu positiivsuse ja headuse kallistus hetkedes, mil ise nii hästi ei oska, ei taha või ei suuda. Armastuse puudutus!

Simo: Ta seisab mu voodi vastas kapipeal avatuna. Iga mõne aja tagant keeran lehte, kasutan kristalle järjehoidjatena.

Ene: Löön lahti kui tahtmine tekib. Selle vaatamine tekitab sisemist rahu ja usun, et elu parim päev täna ongi.

Ilme: Tuhat tänu teile, Stella ja Urmas, selle võrratu energialaenguga imearmsa raamatu ilmutamise eest :). Imelised mandalad ja inspireerivad taotlused-palved. Aegumatu varamu tuletamas meelde, et meie ise teeme oma igapäevaseid valikuid. Jätkuvalt armastust ja õnnistust!

Marje: Iga lehekülg selles raamatus on elamus. Mandalate võlu ja tekstide ilu. Ahhaa-raamat, mis aitab näha sõna sisse ja taha, suunab mõtisklema ning mõistma sõna sügavamat tähendust. Raamat, mis juhatab, julgustab ja suunab taipama, et täna ongi elu parim päev. Aitäh autoritele! Õnnistust!

Aivi: See on tõeline armastuse ja valguse raamat - selgust ja kergust loov, tiivustav ja avardav, leebelt juhatav ning oma südame tarkuse juurde juhatav. Mõtisklevad palved ning mandalad loovad imelise teineteist toetava energeetilise koosluse, sobides nii elu parima päeva hommiku alustuseks kui õhtuseks lõõgastavaks meditatsiooniks. Samas on raamatul igale enesearengu teele asunule ka praktiline väärtus, aidates teadvustada ning igapäevaselt praktiseerida vaimseid tarkusi, mis on nii kaunilt, sõnaselgelt ja mõistetavalt lahti seletatud. Aitäh, et see võrratu teos on ilmavalgust näinud ning õige pea veelgi rohkemaid inimesi rõõmustama tuleb! Ootan juba pikisilmi kordusväljaannet! Tänan! Tänan! Tänan

  • 56 поддержавших
  • 1697.77€собрано от запланированных 7777€

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 25.Oct.2017

Related projects

Роман-сказка «Подземная Башня»

  • 94%собрано
  • 1865€поддержано
  • 8 дней осталось

Аманда и вирус

  • 10%собрано
  • 310€поддержано
  • 21 дней осталось