;

Autobiograafia - HEIGO RITSBEK - TAGASIVAADEПользователь  Patriarch Heigo Ritsbek проект в категории Печать

Tere!

Minu nimi on Heigo Ritsbek. Olen kirjutamas oma autobiograafiat pealkirjaga TAGASIVAADE. Selles kajastuvad minu võitlused KGB-ga Eestis, emigreerumine USA-sse president Ronald Reagani otsese abiga, õpingud Asbury Teoloogilises Seminaris (Kentucky, USA) M.Div. kraadi saamiseks ja Bostoni ülikooli doktorantuuris teoloogiadoktori (Doctor of Ministries in Theological Studies) saamiseks. Olen USA-st saanud lisaks veel kaks teoloogia audoktori kraadi (Doctor of Divity) ja ühe humanitaarteaduste audoktori kraadi (LittD).
 


 

Perega 1996. aastal tagasi Eestisse tulles alustasin vaimulikuna tegevust, aga töötasin ka üle 20 aasta filosoofia, usundiloo, ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetajana Rocca al Mare Koolis, Tallinnas Gustav Adolfi Gümnaasiumis ja Tabasalu Ühisgümnaasiumis. Samuti olin aastaid Eesti Metodisti Kiriku Teoloogilises Seminaris dotsent süstemaatilise teoloogia ja kiriku ajaloo alal, Tartu Teoloogia Akadeemias olen õpetanud liturgikat ning teisi aineid ning olnud õppejõuks ka Eesti Mereakadeemias.

Praegu olen Anglokatoliku Kiriku patriarh, kirik tegutseb ligi 30 riigis, mulle allub 30 piiskoppi, paarsada vaimulikku ning 30000 koguduste liiget. Sellest kõigest – põnevatest sündmustest minu elus, olles viibinud 35 USA osariigis ning 38 riigis üle maailma, kavatsen ka oma autobiograafias kirjutada.

Related projects

Аманда и вирус

  • 5%собрано
  • 150€поддержано
  • 13 дней осталось