;

Vegan lahvka "TAIM machine"Пользователь  TAIM machine проект в категории Гражданская инициатива

Hea hooandja, aita meie vegan lahvka "TAIM machine" Eesti teedele ringi vurama!

Meie unistuseks on üks pisike (aga tubli) autokauplus, mis seikleks teatud aja tagant mööda Eestit ringi ja viiks hetkel ainult suurematest linnadest kättesaadavaid asju ka mujale.

Lisaks loodame, et lõpuks suudame ka ise maale palju uut ja huvitavat tuua ning sellevõrra oma valikuga kõikidest teistest ostukohtadest erineda.

Meil on plaanis küll välja mõelda ühtepidi täpne trajektoor ja peatuspunktid, aga teistpidi tahame pakkuda ka alati võimalust endast meile märku anda, et jõuaksime igale poole, kuhu meid tõesti oodatakse - seepärast soovime pakkuda ka ettetellimise võimalust läbi kodulehekülje.

Kogutud raha läheb lahvka soetamise, pisikese oma näo andmise, e-poe/ettetellimise võimaluse loomise ja kauba etteostmise alla.

Rohkem infot meie mõtete ja tegemiste kohta leiad meie Instagrami kontolt.

Oleme iga toetuse eest väga-väga tänulikud ja võib-olla juba siit kõrvalt ka märkasid, et meie sõbrad - Bon Soya, Fermency, Linea Shop, A. Vogel Eesti, Coco Active, Raudale talu, VIGO kombucha, Väetee, MB Looduskosmeetika, Friendly Viking's, Elamise Kergus, Nordic Eco Eesti, Kadarbiku, Anna Kooki, Lumiorav, PLANTLY-ME, Lisanna-Vegan Coffee Shop (ja suure tõenäosusega on vahepeal veel palju teisigi sõpru lisandunud) - on kõik midagi vahvat sulle annetuse eest kingikotti pistnud!

  • 636 поддержавших
  • 9270€собрано от запланированных 7500€

Успешный проект

Проект был поддержан 16.Aug.2020