;

Tallinna feministlik foorum 2019Пользователь  Nele Laos проект в категории Гражданская инициатива

Eesti esimene feministlik foorum ootab sind ja sinu tuge!

Tallinna feministlik foorum (TALFF) on kohtumispaik neile, kes hoolivad võrdsetest õigustest. See on päev, kus saame koos arutada, kuidas luua kandvat sotsiaalset liikumist ja ehitada ühiskonda, milles ise tahame elada. Mida tähendab feministlik liikumine? Millised takistused võivad liikumist pidurdada? Kuidas üksteisega arvestada ja ka iseennast säästa? Kuidas eri grupid saavad koostööd teha? Need on küsimused, mille vastusteni saame koos jõuda foorumi õpitubades, loengutes, aruteludes ja õhtusel peol.

TALFF toimub 2. novembril 2019 Eesti Kunstiakadeemias, Feministeeriumi kogukonnaruumis ja Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseumi kohvikus. Osalemine on vaba, piletita ja osaliselt ratastooliga ligipääsetav.

Ühiskond ei muutu õiglasemaks iseenesest. Diskrimineerivad ja allasuruvad tavad ei kao niisama. Harva, kui kellelegi lihtsalt "antakse" õigusi juurde, tavaliselt nõutakse neid välja – olgu siis jutt naiste hääleõigusest või õigusest käia ülikoolis, rassistliku diskrimineerimise keelamisest, või LGBT+ kogukonna õigustest. Kõikide suuremate sotsiaalse õiglusega seotud muudatuste taga on olnud inimesed, kes on taotlenud neid muudatusi ning nende nimel organiseerunud. 2019. aasta foorumi teema on "Liikumine", sest peame feministlikku kogukonnaliikumist ja ühist vastupanu Ida-Euroopas kanda kinnitanud paremäärmuslikele suundumustele ja autoritaarsusele oluliseks just nüüd ja praegu.

Aita meil katta foorumi korralduskulud! Tänu sinu toetusele saame foorumil kuulda esinejaid Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja Saksamaalt ning tagada töötubadeks vajalikud materjalid.

Loe lähemalt ja uuri programmi kodulehelt: talff.feministeerium.ee

Küsimuste korral kirjuta: talff@feministeerium.ee

Foorumit korraldab MTÜ Oma Tuba/Feministeerium ja hulk julge südamega vabatahtlikke. 

  • 118 поддержавших
  • 2702€собрано от запланированных 2660€

Успешный проект

Проект был поддержан 29.Oct.2019