;

TalTech Cheerleadersid Euroopa Meistrivõistlustele!Пользователь  Helmi Sakala проект в категории Спорт

Armas hooandja!

Meie oleme TalTech Cheerleadersid (endise nimega TTÜ Tantsutüdrukud ja Saltopoisid) ja vajame Sinu abi, et minna võistlema Venemaale cheerleadingu Euroopa Meistrivõistlustele.

Eelmisel aastal palusime Sinu abi Soomes Euroopa Meistrivõistlustel esmakordselt Eesti esindamiseks ja meie kõigi suurimaks rõõmuks tulime tagasi Euroopa meistritena. Ilma Hooandja abita ei oleks sellist suurepärast tulemust saavutatud ja me oleme meeletult tänulikud selle eest. Selle hooaja sihid on aga juba kõrgemad.
 


 

Oleme värskelt tagasi tulnud USA's toimunud Cheerleadingu maailma meistrivõistlustelt, kus saavutasime Coed Elite Level 5 kategoorias suurepärase 7. koha. Juuni lõpus on meil aga plaan minna uuesti osalema Euroopa Meistrivõistlustele ja sel korral ei lähe TalTech Cheerleadersitest võistlema mitte ainult üks, vaid lausa kaks rühma. Eelmise aasta Euroopa meistrid võistlevad sel korral tase kõrgemas ehk kõige raskemas kategoorias - Cheer Coed Premier Level 6. Konkurents selles kategoorias on võrdeline ülemaailmse tasemega ning on väljakutseks ka kõige osavamatele cheerleaderitele.
 


 

Lisaks Cheer Coed'le võistleb meie showtantsu rühm esmakordselt Cheer HipHop stiilis Performance Cheer Seniors kategoorias. Tegemist on cheerleadingu tantsulise poolega, kus kõrged visked ja püramiidid ei ole lubatud, vaid hinnatakse just stiilipuhtust ja tantsulisi oskusi. Kokku läheb TalTech Cheerleadersite nime alt võistlema 40 tantsijat, keda toetavad 8 varutantsijat ja 4 treenerit. 
 


 

Meie tiim on väga pühendunud ning töökas. Oma eesmärkide täitmise nimel treenime koos neli korda nädalas ning võistlusperioodil näeme isegi tihedamini. Samuti on meil olnud võimalus õppida erinevate välistreenerite käe all, mis on meie arengule väga suurt hoogu juurde andnud.

Meie eelnevate saavutuste alla kuuluvad 2019.a Maailma meistrivõistluste 7. koht, 2018.a Euroopa meistrivõistluste I koht, 7-kordsed Eesti meistrid, 2012.a tulime Baltikumi meistriteks Baltic Cheerleading Championship võistlusel, 2017.a sügisel saavutasime üldvõidu Gymnafestil, kus osalesime koos TalTechi Tantsuansambliga Kuljus. Oleme osa saanud ka paljudest vingetest eriüritustest, mille hulgas on näiteks Korvpalli EM 2015. aastal Riias, Spordiaasta Tähed Gala aastatel 2013 ja 2015 ja palju palju muud! Kuna meie eesmärgiks on pidev areng ning uute väljakutsete ületamine siis usume, et on aeg ennast proovile panna ookeani taga ja tõsta taset Euroopas.
 


 

Kuna oleme esimene tiim, kes Eestis cheerleadinguga tegelema hakkas, siis peame ennast Eestis selle ala edasiviijateks. Oleme alati tahtnud kõike õpitud teistega jagada, seega oleme selle ala huvilistele korraldanud erinevaid töötubasid ja laagreid.

Euroopa Meistrivõistlustele minek on meie tiimile väga suur väljaminek ja seetõttu vajame Sinu abi, et võistlustel osalemine raha taha ei jääks. Anna meile hoogu, et terve maailm näeks, et ka pisike Eesti suudab teha tipptasemel jalustrabavaid trikke ning vingeid õhulende!

Meie tegemisi saab jälgida meie Facebooki lehel - www.facebook.com/taltechcheerleaders/ ja Instagrami kontol @taltechcheerleaders

Aitäh Sulle toetuse ja abi eest!
 


 

VARASEMAD MEEDIAKAJASTUSED:


 

Related projects

BeU Surf & Yoga Camp

  • 65%собрано
  • 1955€поддержано
  • 16 дней осталось