;

Tänavakunstifestival Street Art JamПользователь  Ita Puusepp проект в категории Изобразительное искусство

Street Art Jam on tänavakultuurifestivali JJ-Street Baltic Sessioni raames aset leidev tänavakunstisündmuste sari, mis leiab aset Tallinnas augustikuu keskpaigast oktoobrikuu keskpaigani. Meie eesmärk on Tallinna tänavapildi rikastamine professionaalsete tänavakunsti teostega ja teadlikkuse tõstmine tänavakunstist.
 
Eelnevate aastate jooksul oleme festivali raames jõudnud kunstiga Mustamäele, Uude Maailma, Tondile, Järvele, Nõmmele, Tartu mnt-le ja Telliskivi Loomelinnakusse. Sellel aastal on plaanis kaunistada lisaks ka Sauet ja Juhkentali. 
 
Sellel aastal kutsume külla nimekaid ja põnevaid kunstnikke nii välismaalt kui ka Eestist. Näiteks on välismaistest kunstnikest selle aasta festivali raames tulemas
Bordalo (POR) - facebook.com/bordaloii
Bonar (CAN) - olivierbonnard.com
Hopare (FRA) - hopare.com
 
Sel aastal vajame Street Art Jami korraldamiseks veidi hoogu juurde. Nimelt kulub see hoog tõstukite rentimiseks, värvi ostmiseks, seinte ettevalmistamiseks ning kunstnike Tallinnasse toomiseks. Festivali toetades tead järgmisel korral värsketest kunstitöödest möödumisel, et just tänu Sinule on muutunud Tallinn loomingulisemaks, värvilisemaks ja positiivsemaks paigaks!
 
Augusti keskpaigast kuni septembri lõpuni kerkivad Tallinnas eelpool nimetatud kunstnike poolt loodavad seinakunstiteosed. 18. oktoobril, tänavakultuurifestivali JJ-Street Baltic Sessioni põhinädalal leiab aga aset Street Art Jami tänavakunstipäev, kus tehakse ülevaade loodud seinamaalingutest, saab näha tänavakunsti teemalist filmi ning diskuteerida kunstnikega. Rohkem infot tulekul Street Art Jami Facebooki lehel ning kodulehel balticsession.com. Kodulehel mainime ära ka kõigi hooandjate nimed - suur tänu Teile juba ette! 
 
 

 

  • 87 поддержавших
  • 1266€собрано от запланированных 1200€

Успешный проект

Проект был поддержан 18.Aug.2016