;

Tantsulavastus „Üheteistkümnendas elemendis“Пользователь  SA Eesti Tantsuagentuur проект в категории Изобразительное искусство

Tantsulavastus “Üheteistkümnendas elemendis”

Eesti Tantsuagentuuri Tantsukooli lõpetab järjekordne lend noori tantsijaid!

Koolilõpetajate diplomilavastus on ETA Tantsukooli iga õppeaasta tippsündmus, mida ootab kogu koolipere ja meie sõpruskond. Diplomilavastused peegeldavad ETA Tantsukooli lõpetavate kursuste olemust, nende tantsijate eripära ja omanäolisust ning aastate jooksul õpitut. Lavastuse koreograafia luuakse ühistööna koos kursuse juhendajaga. Etendused on kaasahaaravad, tantsijad on vägevad - tasub alati vaatama tulla!

 “Üheteistkümnendas elemendis” on lavastus noortele, millesse on lisatud ETA Tantsukooli XI lennu lõpetajate mõtted, oskused ja hingamine.

Kogutud rahaga soovime tuua välja lavastuse Kumu auditooriumis ning teha selle tarbeks professionaalse valguskujunduse ja etenduse jaoks sobivad kostüümid.


Oleme väga tänulikud, kui saate noorte tantsijate suurt unistust toetada.

XI lennu lõpetajad: Andrea Aug, Andrea Randmaa, Annette Karp, Elina Salumäe, Enni Britta Esna, Hanna Gerta Alamets, Hanna Mia Koit, Heleri Rebane, Janna-Liina Leemets, Kaisa Roon, Karita Särekannu, Karmen Birgit Kruustükk, Laura Rulli, Lauren Grinberg, Margaret Rooste, Marii Helena Keering, Marlen Isabel Värk ja Pirgit Sirel.

Kursuse juhendaja: Liisa Laine

Valguskunstnik: Marita Keskküla

Kostüümikunstnik: Laura Oolma

Fotod: Ekaterina Soorsk

15.mai 2017 kell 19:00 KUMU auditooriumis

Kestus: 45. min

 

https://www.facebook.com/Eesti-Tantsuagentuur-Tantsukool-120188201352220/

 

http://tantsuagentuur.ee/tantsukool/

  • 52 поддержавших
  • 1340€собрано от запланированных 1200€

Успешный проект

Проект был поддержан 05.May.2017