;

Tark mees taskusПользователь  Meelis Looveer проект в категории Игра

Olen Meelis Looveer - Eesti oma lauamängudisainer. Tegelenud lauamängude mängimise, disainimise ja kirjastamisega üle kuue aasta ning nüüdseks on mitmed mängud jõudnud ka laia maailma! Teen hea meelega ka reklaam- ja tellimuslauamänge – on näiteks õnnestunud teha mängud Neste Oilile, Kalevi kommivabriku jõulupakki, Starmanile, Eduard Vilde Muuseumile jne.
 
Antud projekti raha läheb lõbusa seltskonnamängude sarja tootmiseks. Esialgu on plaanis toota 2 kaardimängu „Tark mees taskus“ ja „Tark laps taskus.“ Mängijatel on piiratud aeg märkida paberile üles kindla esitähega algavaid nimetusi, nähtusi, termineid. Kaardi esiküljel on täht, tagaküljel kategooria. Vooru alguses avatakse mõned kaardid tagaküljega lauale ja kaart paki pealt näitab tähte, millega sõnad algama peavad. Kui aeg tiksub täis, arvestatakse kokku punktid: iga erinev nimetus annab 10 punkti jagatuna mängijate vahel, kes seda pakkusid. Iga tühjaks jäänud kategooria annab 5 miinuspunkti. Üks, kaks, kolm ja taimer käima! Loomulikult võib vastavalt seltskonnale mängutaset lihtsamaks-keerulisemaks muuta. Reeglites lisaks mitmeid muid lõbusaid mänguvariante! 
 
Sari on:
  • Lihtne! Sobib hästi nii koolijütsile kui ka täiskasvanutele.
  • Universaalne! Võib panna oma teadmised proovile nii üksi kui suure seltskonnaga. 
  • Arendav! Pane kõrva taha, mida kaasmängijad pakuvad! Uuri internetist või raamatutest häid vastusevariante!
  • Kompaktne! Saad mängida nii kodus, kohvikus või pista tasku ja võta randa kaasa!
  • Mitmekülgne! Mõlemad pakid saab omavahel kokku segada ja muuta mäng veelgi lõbusamaks.
  • Suurepärane kingitus Sinu lapsele, vanemale, abikaasale või sõbrale, tuues pere ja sõbrad kokku ning pakkudes unustamatuid mänguelamusi!
Teised minu loodud mängud, mille saad endale kui toetad 40€ või rohkem:
 
„Alles käse!“ („Mmm juust“) on lihtne ja lõbus täringuga kaardimäng. Kirjastajad: ABACUSSPIELE (Saksamaa üks suuremaid lauamängukirjastajaid) / Hobby World (Venemaa). 
Hiired on sahvris omapead! Aga mida hiired tahavad? Juustu loomulikult! Ja siin on seda palju. Aga nad peavad olema ettevaatlikud, sest õelad hiirelõksud lõhnavad samamoodi kui juustutükid. Ainult need hiired, kellel on hea nina ning kes ei lähe liiga ahneks, saavad suurima juustusaagi.
Loe veel:
 
„Kes keda sööb?“ / „Food Chain“ kaardimängu teemaks on toitumisahelad Eesti metsades. Esimene trükk valmis Hasartmängumaksu Nõukogu toetusel. Kirjastajad: Goldmerk OÜ / Brain Games (Läti) / G3 (Poola) / Dino Toys (Tšehhi). 
Mängijad moodustavad kaartidega mängulauale toitumisahelaid, jahivad ja söövad metsas toitu ning konkureerivad üksteisega parimate palade pärast.
Seda mängu tutvustasin mullusel Rahvusvahelisel Lauamängumessil Essenis Brain Games´i boxis:  http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/elu/eestlased-loid-kaardid-laua...
 
„Tähekabe“ pakub sõnade moodustamise lusti kogu perele!
Kirjastaja DadaFun (Eesti). Risti-rästi, leidub tähti. Sinu meeskonnaks on neli nuppu. Tüüri need osavalt sõnu moodustades finišisse! Mängu eesmärk on liigutada oma nupud mängulaua algusreast kuni viimase reani moodustades tähtedest sõnu. Kes esimesena kõigi oma nuppudega kohale jõuab, on võitja! Rohkelt sõnu, õnne ja mängulusti!