;

TASKUDOULAПользователь  gertrud treumund проект в категории Игра

Armas, imeline hooandja!

Mina olen Gertrud ja ma olen doula ehk pere- ja sünnitoetaja. Minu kireks on naiste ja nende partnerite toetamine läbi beebiootuse ja lapsevanemaks kasvamise teekonna. Kui sünnib beebi, sünnivad ka ema ja isa. Ning see on minu südameasi, et kogu perekond saaks teadlikult ja enesekindlalt sellel teekonnal kulgeda. Just selle jaoks olengi loonud Taskudoula kaardid. Üks kaardipakk on beebiootuse perioodil kasutamiseks ning teine ajal, mil tita on juba sündinud.
 


 

Taskudoula kaardipakkidest leiad 3 eri tüüpi kaarte:

  • Informatiivsed kaardid huvitavate ja kasulike infokildudega raseduse, sünnituse ja sünnitusjärgse aja kohta
  • Tegevuskaardid, mis panevad mõtlema ning arutama oluliste teemade üle iseseisvalt või koos partneriga
  • Afirmatsioonikaardid, mis julgustavad ja toetavad erinevatel hetkedel
     

BEEBIOOTUS

Taskudoula beebiootuse kaardid on just Sulle, kui tunned, et soovid teadlikumalt valmistuda selleks elu üheks olulisemaks sündmuseks - oma beebi sünniks ja lapsevanemaks saamiseks. Taskudoula abil saad siseneda põnevatesse vestlustesse iseenda või oma partneriga ning avastada, mis tegelikult sünnitust mõjutab.
 


 

EMADUS

Taskudoula lapsevanemluse pakist leiad kaardid, mis aitavad Sul toime tulla uute katsumuste, küsimuste ja tunnetega, mis pisikese beebiga tekivad. "Taskudoula" sündis mõeldes just Sinule, et aidata Sul pehmemalt ja teadlikumalt astuda sellesse uude emarolli.

Olgu see Su esimene või juba mitmes kord emaks saada, kindlasti leiad Taskudoula kaardipakkidest midagi, mis Sind sel erilisel ning elumuutval teekonnal inspireerib, toetab ja julgustab.
 


 

Juba 9 kuud kirega kootud projekt on praeguseks jõudnud sinnamaale, et valmis on saanud kaartide sisu, kujundus ning ka beebiootuse kaardipaki proovitrükk. Nüüd, armas hooandja, saad Sina anda hoogu, et Taskudoula saakski päriselt sündida.

Kui trükk on valmis, saad kaardipakkidele järele tulla minu Tallinnas asuvasse stuudiosse või panen need postiga teele.

Hooandjate kingitustega saad tutvuda siin:

Aitäh-aitäh-aitäh!
Gertrud

 

  • 113 поддержавших
  • 3629€собрано от запланированных 3500€

Успешный проект

Проект был поддержан 22.Dec.2020