;

Teatrisport 2014 TartusПользователь  Tormi Tuuling проект в категории Театр

Eesmärk on korraldada koostöös Lille Majaga 4. jaanuaril teatrispordi võistlus, kus erinevad näitlejad võistlevad improvisatsioonilistes teatrimängudes, pakkudes publikule humoorikaid elamusi ja vaheldust igapäevaelust. Võistlus toimub Tartu Uues Teatris ja on osa 2.­-5. jaanuaril Tartus toimuvast Noorte Improfestivalist.

Ürituse korraldamiseks võtame võlgu, mille tagasi maksmiseks ootamegi teie abi. Meil on väga suur tahtmine võistlus ära teha, nii oleme valmis võlaga riskima. Teie toetus aitab meil sellest pääseda, et ei kaoks soov ka tulevikus sarnaseid üritusi korraldada. Raha läheb: ruumi rendile, T-särkidele, auhindadele, rekvisiitidele, Hooandjale.

Eestis tegutsevad improteatri trupid on Eesti Improteater, Improgrupp Jaa ning  Improkraatia. Teatrisport on publikut kaasav improvisatsioonilise teatri vorm. Improvisatsiooniline teater erineb klassikalisest selle poolest, et laval sündivad lood on igal õhtul uued. Etendus valmib publiku silme ees, vaatajate poolt pakutavate sõnade abil, mis annavad näitlejatele tegutsemiseks inspiratsiooni. Sõnu pähe ei õpita ja tegevusliine kokku ei lepita. Kõik sünnib kohapeal. Teatrispordi võistlusel osalevad improteatritrupide näitlejad „võistlevad“ üksteisega. Registeerunud truppide näitlejad (kokku 24 tk) segatakse omavahel 4 võistkonda, kes hakkavad üksteisele väljakutseid esitama erinevates improvisatsioonilistes mängudes. Võistkonnad eristatakse särkide teel, mis loositakse kohapeal igale võistkonnale. Publik on žürii, kes jagab punkte. Kohtunik ehk õhtujuht annab mängud. Võitja valib välja publik, andes oma lemmikule kõige rohkem punkte. Inspiratsioon stseenide jaoks saadakse publikult.
 
Õhtu kava:
19.30 Võistlus algab
19.30 - 20.30 Esimesed 2 võistkonda võistlevad omavahel, publik valib võitja
20.30 - 20.45 Paus
20.45 - 21.45 Järgmised 2 võistkonda võistlevad omavahel, publik valib võitja
21.45 - 22.00 Paus
22.00 - 23.00 Finaal
23.00 - 10.00 Tänuõhtu/ järelpidu Lille Majas + õhtusöök
 
Asukoht: Tartu Uus Teater
Show on kõigile TASUTA!!!! 
  • 25 поддержавших
  • 415€собрано от запланированных 400€

Успешный проект

Проект был поддержан 29.Jan.2014