;

Tehnikaülikooli Akadeemilise Meeskoori kevadkontserdi „UNI” salvestusПользователь  Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor проект в категории Музыка

Head inimesed. Tehnikaülikooli Akadeemilise Meeskoori kevadkontserdi UNI hooandja kampaania viimnepäev on käes. Et hoida teie hooandmist pakume nautimiseks kontsertetenduse ühe olulise osa http://youtu.be/Rm8uCUd_fC8

Suur tänu kõigile hooandjatele. Tänu teile on Tehnikaülikooli Akadeemilise Meeskoori hooandja kampaania igati edukalt korda läinud.  Loodame, et hooandjad jätkavad meie toetamist, sest iga euro mis meie miinimumeesmärki (1600 eurot) ületab aitab vinge kevadkontserdi UNI salvestuse taset veelgi tõsta. Häid meeneid on veel ka piisavalt. 

Aitäh!

Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor on nooruslik, lõbus ja hea muusikalise tasemega kontsertkoor. Ligi 70 aastase tegevusaja jooksul oleme meeskoori laulutraditsiooni esindanud lisaks kodumaale ka kõigis inimasustusega maailmajagudes. Oleme kogunud kulda ja karda paljudelt koorikonkurssidelt.

Meeskoor on tuntud meeleolukate, vaimukate ja üllatustest tulvil kevadkontsertide poolest. Lisaks laulmisele on koor tantsinud, näidelnud ja üheskoos pille mänginud – iga kontsert on uus ja kordumatu. Kontserte on aidanud vürtsitada Tõnu Oja, Katrin Mandel, René Soom, Kristin Pukka, Riho Sibul, Tanel Saar, Irina Kikkas, Jaakko Ryhänen, PaukenFest, Lembit Saarsalu ja paljud teised.

Tänavune kontsertetendus "Uni" jõuab Estonia kontserdisaali lavale neljapäeval, 22. mail ja pühapäeval, 25. mail.

Kuulamisnaudingut pakuvad vanemad ja uuemad kodumaised kooriteosed Gustav Ernesaksa, Veljo Tormise, Cyrillus Kreegi, Mart Saare ja teiste autorite loomingust. Lisaks sisaldab kontsert spetsiaalselt meie koorile valminud Mari Vihmandi verivärsket laulu "Tule, uni, uksesta" ja põnevat valikut välismaisest muusikast. Unenäolise atmosfääriga humoorikaid vahepalasid esitavad Eva Klemets (Teater NO99) ja Merle Palmiste (Eesti Draamateater). Koori juhatavad Peeter Perens ja Siim Selis.

Kontserdi tutvustust saad vaadata siit: http://youtu.be/YSgUMh1Mi6Q

Kontsert tuleb igati kvaliteetne ja oleks kahju, kui seda näeksid vaid need 1600 inimest, kes kahele kontserdile Estonia kontserdisaali mahuvad. Kontserdi salvestus valmiks hiljemalt 1. augustiks 2014.

Toeta kevadkontserdi salvestamist ja saad tänavusest kontsertetendusest eksklusiivse DVD või BluRay (omal valikul)!

Koori tegemiste kohta saab täiendavat infot koori kodulehelt www.tam.ee või Facebookist https://facebook.com/meeskoor

NB! Meil on väga hea meel, et Eesti restoranide TOP 50s särav restoran Neikid otsustas meeskoori Hooandja kampaaniale veelgi hoogu juurde anda. Nüüd on heldel hooandjal võimalik koos meeskoori juhtidega –presidendi, dirigendi ja koorivanemaga nautida suurepärast õhtusööki ning meeldivat ja sisukat vestlust restoranis Neikid (www.neikid.ee).

Related projects

Альбом на эстонском языке «Я Океан» - Jagaspace - Алекс и Каушалья

  • 123%собрано
  • 6125€поддержано
  • 6 дней осталось