;

TervisevideodПользователь  Taavi Metsma проект в категории Кино и фотография

Head hooandjad!

Spordivigastused, kutsehaigused, liigesvalud ja paljud teised luu- ja lihaskonna probleemid on laialt levinud. Enamus neist probleemidest on aga ennetatavad ja ravitavad läbi õigete harjutuste, ergonoomika ja eneseabi meetodite. Meie idee on pakkuda erinevate terviseprobleemidega inimestele just sääraseid lahendusi läbi videojuhiste!

Videode suureks eeliseks on nende visuaalsus ja vaatajamugavus. Nii pääseks iga inimene oma koduarvutist ligi teadmistele ja juhistele, mida on lihtne video järgi õppida ja rakendada. Saadud teadmiste ja harjutuste toel saavad inimesed oma terviseprobleemid kiiremini seljata. Abi saavad rühihäirete (näiteks lampjalgsus, kõverselgsus, x-jalgsus jms) kui ka liigesvaludega inimesed, vigastustest ja operatsioonist taastujad või lihtsalt lihaspingete käes kannatajad, kelle töö on füüsiliselt raske või vastupidiselt nõuab päevad läbi laua taga istumist. Videodes pakutakse terviseprobleemi olemusest ülevaade, räägitakse võimalikest ravimeetoditest ning näidatakse ette harjutused  ja teised eneseabivõtted, mida inimene saab ise ära teha, et ennast ravida või probleemi ennetada. Videode mõte ei ole asendada arsti juures käimist vaid just vajadusel panna inimest märkama selle vajadust ja olla seejuures lisaallikana kodusel ravil. Videode tegemiseks vajame aga Teie toetust!

Projektist saadud raha kasutame stuudio rendiks, filmimiseks, kujundamiseks ning selleks, et teha juurdepääsuks vastav kodulehe lahendus. Esimeste videodega tahaksime alustada juba uue aasta hakul. Füsioteraapia on meile nii töö kui hobi eest ning oleksime väga tänulikud kui sa aitaksid meil teisi aidata!

Füsioterapeudid Taavi ja Hannela Metsma

  • 10 поддержавших
  • 105€собрано от запланированных 3200€

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 28.Dec.2014

Related projects

Короткометражный фильм «Почему?»

  • 10%собрано
  • 300€поддержано
  • 8 дней осталось