;

Toeta tantsulaste suurt unistust!Пользователь  Helen Kalberg проект в категории Образование

Loome koos ligi kahesajale Tartu linna ja maakonna tantsijale "oma kodu" ja pakume neile paremaid võimalusi arenguks!

Error Tantsukool on üks pikema ajalooga Tartu tantsukoole (al. 2001) ja meie tantsukoolis tantsib praegu ligi 200 last. Sealjuures on Error Tantsukoolis suurim Tartu tantsu- ja breigipoiste kogukond - enam kui 50 noort! Meie eesmärk on koolitada mitmekülgseid, tugeva tehnilise tasemega tantsijaid, kes suudavad tantsida nii rühmas kui individuaalselt, improviseerida ning luua ka oma tantsuloomingut.

Tantsukooli tantsijad on nii individuaalselt kui grupina võitnud tiitleid paljudelt võistlustelt Eestis ja Baltikumis. Meie tantsijaid on suundunud tantsu professionaalsel tasemel edasi õppima nii Suurbritanniasse, USAsse, Itaaliasse kui ka Eesti oma kõrgkoolidesse.

Ruumid, kus tantsukool täna tegutseb, ei vasta enam noorte ootustele ja tantsukooli vajadustele. Oleme pikalt teinud tööd selle nimel, et tantsijad saaksid endale päris oma ruumid. Konkurents Tartu tantsumaastikul on tihe - klubisid on palju ja tantsusaale, eriti häid, on väga vähe.

Nüüd, juba jaanuaris 2017, valmivad meie tantsukooli jaoks 3 uhiuut tantsusaali! See on vaieldamatult Error Tantsukooli ajaloo suursündmus. Ruumid on kaasaegsed, turvalised, korralike pesemisvõimalustega, mõeldud spetsiaalselt tantsutreeninguks ja mis peamine - päris oma saalid võimaldavad meil senisest palju enam panustada tantsijate individuaalsesse arengusse.

Teie abi, head toetajad, vajaksime saalide inventari soetamisel (helisüsteemid, matid, stanged jm).