;

Toormoor kohvik/galeriiПользователь  marita krull проект в категории Гражданская инициатива

Tere!

Mina olen Marita. Oleme koos tiimiga loomas ühte erilist kohvikut. Oleme varem töötanud sama kontsepsiooniga väga edukalt festivalidel, erinevatel tänavapäevadel ja väikeses kioskis Balti Jaama Turul. Nüüd aga oleme astumas sammu edasi ja avamas päris kohvikut, kus on ruumi istuda ja toitu nautida kuni 33-l inimesel.

Meie erilisus seisneb menüüs. Suurepärased toidud ja tordid valmivad ilma suhkru, jahu, piimatoodete ja munata. Kasutame toorainena värsket puu- ja köögivilja, idusid, seemneid ja pähkleid. Suur osa menüüst on toor, kuid seekord paneme suurema rõhu ka küpsetatud toidule. 
 

 


 

Uus ja hubane Toormoori kohvikuruum asub Tallinnas vanalinnas Sluevimägi 1. Plaan on uksed avada veebruari kuus. Oleme palju juba ära teinud. Kogunud kokku ja tuuninud taaskasutatavat mööblit, parandanud ja teinud sobivaks kasutatud köögitehnikat, värvinud ja maalinud seinu, kuid üht- teist on veel teha. Mõned olulised seadmed ja kommunikatsioonid tuleb hankida. Siinkohal vajamegi veidi hoogu.

Kingituseks ootame kõiki hooandjaid ühisele, mõnusas vabas vormis, õhtusöögile. Võid siiski peo asemel valida ka teisiti.

Kõik üritused ja koolitused saavad toimuma meie uues kohvikus ja kõik kingitused saab kätte nime alusel kohvikus kohapeal. Õhtusöökide ja koolituste toimumis aegadest saadame info osalejatele meili teel. 

  • 134 поддержавших
  • 3899€собрано от запланированных 3500€

Успешный проект

Проект был поддержан 14.Feb.2019

Related projects

Группы поддержки ментального здоровья для ЛГБТК+ людей в Тарту

  • 106%собрано
  • 2125€поддержано
  • 25 дней осталось