;

Triinu Tauli esimene sooloalbum "MAA HÄÄL"Пользователь  Triinu Taul проект в категории Музыка

Minu nimi on Triinu Taul ja ma pöördun Sinu poole, sest vajan veidi Sinu abi. Laulnud, pilli mänginud ja lugusid kirjutanud olen juba ammu, aga siiani ei ole mul veel päris oma plaati. Et mu laulud ja lood saaksid salvestatud ning ühtekokku helikandjale pandud, selleks vajangi Sinu tuge.

Olen sündinud, kasvanud maal ning see on mind palju mõjutanud ja kujundanud selleks, kes ma praegu olen. Muusikapisiku sain kodust, sest terve lapsepõlve on saatnud mind viiuli-, torupilli-, lõõtsa- ja akordionimäng ning muidugi ka rahvalaul. Sügavamalt õppisin meie pärimuskultuuri tundma Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias.

Oma elu jooksul olen katsetanud erinevaid muusikastiile, nii klassikat, poppi, kui progerokki, teinud kaasa muusikalides. Olen laulnud ja laulan erinevates ansamblites nagu näiteks Virre, Vinland, Pantokraator , Mahavok. Aga kõige südamelähedasem on siiski juurtemuusika ja omalooming, mida esitan tihti ka koos oma õega.

Minu esimese sooloalbumi nimi on “MAA HÄÄL”. Selline nimi, sest see hääl, mis tuleb minu seest, on palju inspiratsiooni saanud loodusest, loodusrahvastelt, oma pärimuskultuurist, inimesest, armastusest, ilust...

Minu muusikat kirjeldada on üsna keeruline, lihtsam on seda kuulata. Kuna olen spontaanne ja seiklushimuline, siis on ka loomingus ehk ootamatuid kõlasid. Plaadile aitavad helimaastikke luua lisaks minule veel Henno Kelp (bass, kontrabass), Peeter Rebane (kitarr) ja Roland Puusepp (trummid perkussioon). Kaasan ka külalismuusikuid, keda täpsemalt, jäägu hetkel üllatuseks. Albumil kõlama hakkav muusika on segu pärimusmuusikast ja uusloomingust, kuulda saab traditsioonilisi rahvapille ja minu erinevaid hääletehnikaid.

Sinu toetust vajan, et plaat saaks stuudios lõplikult salvestatud, miksitud ja masterdatud. Plaat valmib 2014 aasta veebruaris ja plaadiesitluskontserdid toimuvad kevadel, märtsis ja aprillis.

Olen tänulik iga väikseimagi toetuse eest ja kui Sulle tundub, et minu muusika võiks korda minna veel kellelegi, kes võiks aidata, siis palun jaga siin kuuldut-nähtut ka temaga.

Tänutäheks toetuste eest on ka kingitused, mille kohta täpsemalt saad lugeda selle lehe paremalt servalt. Kõikide toetajate nimed saavad (soovi korral) plaadi ilmumisel märgitud minu kodulehel.

Aitäh! Armastust ja head!

Minust ja minu tegemistest saad rohkem lugeda, kuulata siit:

www.triinutaul.com

https://soundcloud.com/triinutaul

Related projects

Выпуск музыкального альбома «Принципы не меняются»

  • 56%собрано
  • 1045€поддержано
  • 4 дней осталось

Релиз дебютного альбома modern hardcore группы "Divine Triumph"

  • 4%собрано
  • 30€поддержано
  • 16 дней осталось