;

Tšiili Eesti noore kaadritesПользователь  Kristina Oja проект в категории Кино и фотография

Head hooandjad!
 
Minu nimi on Kristina Oja. Olen aktiivne ja teotahet täis 16-aastane filmihuviline, kes valiti YFU Eesti vahetusõpilaseks Tšiili 2016/2017 õppeaastal ning kes on otsustanud oma kogemustest vändata valmis üks lühifilm, mis valmib 2017 augustis.
 

 
 
Üks intelligentne inimene on öelnud:  „Ma usun südamest, et võõras riigis õppimine ja teistsuguse maailma lähedalt nägemine aitab nii noorel kui ka vanal näha inimesi avatumalt, olla mõistvam erinevuste suhtes, vaadata oma kodumaad sooja ja heatahtliku pilguga ning hoida endast eemal viha, pime hirm ja harimatusest tingitud foobiad.“
 
Mõne filmi vaatamine võib muuta oluliselt inimese maailmavaadet. Ma tahan teha lühifilmi Tšiili elust läbi ühe Maarjamaa neiu silmade läbi, mis inspireeriks inimesi minema ja avastama maailma, kuid mitte igaveseks, vaid natukeseks, sest tõsiasi on ju, et omas kodus on ikka kõige parem. 
 
Head ideed ei sünni alati õhust ja armastusest, need vajavad ka veidike kapitali. Toetades filmi valmimist, saab näha ja kaasa elada Eesti tüdruku seiklustele Tšiilis, nautida kauneid panoraame ning heatujulisi ja tumedasilmseid tšiillasi, kes üritavad võidu öelda: „Musta lehma saba valge lehma taga, valge lehma saba musta lehma taga.“ Iga hooandja poolt annetatud summa kulub filmiga seotud kulutustele, samuti reisikuludele.
 
Ma olen väga tänulik, head hooandjad, kui annate mulle hoogu täita üks mu suurimaid unistusi! 
 

 
Rohkem infot minust saate, kui kirjutate kristinaoja2@gmail.com.
 
Ette tänades,
Kristina Oja
 
NB! Kõik hooandjad, olge valvel, sest kunagi ei tea, millal potsatab teie postkasti üks pakike Tšiilist!
 
  • 52 поддержавших
  • 2177€собрано от запланированных 2140€

Успешный проект

Проект был поддержан 15.Mar.2016

Related projects

Короткометражный фильм «Почему?»

  • 4%собрано
  • 120€поддержано
  • 51 дней осталось