;

Uue Maailma Tänavafestival 2015Пользователь  Uue Maailma Tänavafestival проект в категории Гражданская инициатива

Sel aastal, juba üheksandat korda, toob vabatahtlikest koosnev meeskond Uue Maailma tänavatele muusika, kohvikud, laada ja ka palju uut ning põnevat. Uue Maailma Tänavafestival, mis toimub 5.-6. septembril, annab linnarahvale võimaluse kahe päeva vältel võtta osa paljudest erinevatest tasuta sündmustest. Tegevusi leiavad endale nii pisikesed kui ka täiskasvanud, muusika armastajad kui ka tänavakunsti lembelised.

Uue Maailma Tänavafestivali selle aasta peateemaks on “Toome muusika tänavatele”. Läbiv peateema on kandunud kogu alale, muusikat on kuulda nii laval, kohvikus, tänaval ja igal sammul, kuhu külastajate jalad viivad.

Nii, nagu on uus festivali teema, on sel aastal uus ka korraldaja - spetsiaalselt festivali jaoks loodud MTÜ Tänavafestival. Nii loodame rohkete uute ideedega pakkuda veelgi jätkusuutlikumat festivali.

Läbi uuenduslike ideede ning nägemuse pakume kõigile külastajatele terveks nädalavahetuseks tegevusi. Oleme pealavale kutsunud esinema 25 bändi, kes pakuvad suurepärast muusikaelamust mõlemaks päevaks. Ka kodukohvikutes saab sel aastal maitsvate hõrgutiste juurde kuulata meeleolumuusikat erinevatelt tänavaesinejatelt. Laste ja noorte ala pakub aga hoogsat tegevust igale vanusegrupile. Heategevuslikult taaskasutuslaadal on võimalik anda enda vana uuele omanikule või avastada sinu enda jaoks uusi ja vajalikke leide. Samuti on võimalik võtta aeg maha ja terve päeva vältel lõõgastuda hea muusika saatel Uue Maailma aias. Kel hinges pakatab sportlik hasart, saab tänavatel kätt proovida sportlikes tegevustes.

Kutsume Sind andma festivalile hoogu, et tänavad ohutult sulgeda, paigaldada piisavalt WC-sid ja prügikaste, hoida ala puhtana, lisada jalgrattaparkla ning teha valmis tänavaviidad ja skeemid.

Selleks, et see kõik saaks edukalt tehtud, vajame kokku vähemalt 3000 eurot.

Igale heale toetajale, kes annab tänavafestivalile hoogu, on kogu meeskonna poolt siiras tänu koheselt teel! Kingitused hooandjatele saab kätte festivali infotelgist laupäeval ja pühapäeval. Kingitused, mis festivali ajal omanikku ei leia, paneme hoiule ja need saab kätte Aarete Laeka toetuspoest.

MEENETE PILDID

Külastage ka festivali kodulehte