;

Uued kardid noortele autosportlasteleПользователь  kristjan проект в категории Спорт

Tere head toetajad!

Meie karditrennis käib iganädalaselt umbes 30 last. Treeninguid viime läbi talvisel hooajal pisikesel, kuid tehniliselt nõudlikul Siserajal ja suvel meie suurel ja kiirel Suverajal. Meie kardikooli on oodatud kõik, kellel jalad pedaalideni ulatuvad. Treeninguid viime läbi väikestes gruppides, et jätkuks tähelepanu igale treenitavale. Lisaks teooriale ja sõidutrennile parandame ja hooldame oma masinad ise, mis annab lastele hea ülevaate tehnika toimimisest ja õpetab neid oma käsi kasutama.
 


 

Me korraldame kardikooli siseseid võistlusi ja võtame mõõtu ka väljaspool seda. Näiteks käesoleval aastal võtsime me osa Talendid Rajale võidusõidu sarjast, mille me ka võitsime. Vanemate laste arvestuses sai esikoha Jürgen Laansoo ja viiendaks jäi Armin Rebane. Noortemate laste arvestuses ehk siis ka sarja üldvõitjaks tuli meie oma Ramon Vlasenko ja kuuendaks Armin Kaar. Võistlustules oli meil veel kümmekond last, kelle tähelend on juba järgnevatel aastatel. Kokku võtsid sarjast osa 73 noorsportlast.

Meie treening hobikartidega on küll imepisikene samm autospordi maailmas, aga need sammud on vajalikud, et saada ohutult ja taskukohaselt aimu lapse huvist, peidetud andekusest ning kasvatada töötahet seatud eesmärkide saavutamiseks. Ega Ott Tänak ei saavutanud maailmameistri tiitlit mobiiltelefoni klõbistades vaid ikka rooli keerates, masinaid parandades ning vigadest õppides.
 


 

Selleks, et meie teekond saaks jätkuda, vajame teie abi. Meie praegune masinapark on üle 10 aasta vana ja oma aja ära elanud. Hooandja platvormi kasutades soovime koguda 4x2500 eurot, mille eest saame me soetada 4 uut karti. Töökorras masinad tõstavad meie treenimisvõimalused hoopis uuele tasemele.

Eduka Hooandja kampaania puhul tellime me masinad koheselt ja hakkame neid kasutama kohale jõudes. Lisaks trennilistele saavad neid karte kasutada ka meie lahked toetajad, kellele on pandud välja tänuavalduspakett vastavalt toetatud summa suurusele. Oma sõidud ja meie logoga kiivrialused mütsid saate kätte teile sobilikul ajal kas meie Siserajal Savi 36 või Suverajal J.V. Jannseni 50a ühe aasta jooksul kampaania lõppkuupäevast loetuna.

Ole siis hea ja pane õlg alla... sest kaalul on meie laste tulevik!