;

Uus buss Cycling Tartu poisteleПользователь  Rene Mandri проект в категории Спорт

Cycling Tartu on Eesti parimaid kuni 23 aastaseid rattureid koondav jalgrattaklubi. Oleme end Euroopa spordimaastikul sõitnud tuntuks juba esimese kahe hooajaga. Sellel aastal on meie rattapoisid saavutanud suurepäraseid tulemusi. Näiteks Norman Vahtral on pagasis juba kümme rahvusvahelise võistluse võitu, neist koguni 8 UCI teise kategooria võidusõitudelt ja Rait Ärm tuli Euroopa meistrivõistlustel kuni 23 aastaste grupisõidus kolmandaks.

Hooaeg on olnud täis positiivseid emotsioone. Oleme end tõestanud ka toetajatele ning tuleval aastal saame tänu suuremale eelarvele registreerida ennast UCI Continental taseme meeskonnaks. See avab meile uksi veelgi tugevamatele Europe Touri võidusõitudele. Jätkame nime all Tartu 2024- Baltic Chain Development Team, reklaamides Tartut kui Euroopa kultuuripealinna 2024.
 


 

Positiivsete emotsioonide kõrval toimus sellel aastal ka üks kõva pauk. Nimelt rammiti meie bussi Poola kiirteel küljepealt, mille tulemusena buss paiskus kraavi. Õnneks nii juht kui ka bussis olnud neli poissi pääsesid suuremate vigastusteta. Poistel oli kõvasti õnne ja turvavöö päästis kindlasti nii mõnegi elu. Buss ise läks mahakandmisele ning nüüd on meil vaja soetada uus korralik spetsiaalselt meile ümber ehitatud buss, millega mööda Euroopat ringi reisida. Uus buss saab olema kleebitud sõnumiga:

"Visit Tartu- Europe's Capital of culture 2024."

Uueks bussiks saab olema Volkswagen Crafter, mille soetamismaksumus peale korralikku hinnaalandust saab meile olema ikkagi koos ümberehitusega üle 50 000€. Bussi eluiga on planeeritud aastani 2024.

Palun anna meile hoogu ka tulevasteks aastateks, panustades bussi soetamise eelarvesse.