;

Uus teadliku elustiili ajakiri Hingele PaiПользователь  Merit Raju проект в категории Meedia

Sündimas on uus ajakiri Hingele Pai! See on ehedama ja täisväärtuslikuma elu poole pürgijale mõeldud reklaamivaba teadliku elustiili ajakiri. Unistame, et ajakiri Hingele Pai saab selline, mida ei raatsiks käestki panna ega nutiseadme vastu vahetada. Siiralt.

Loome ajakirja kolmekesi: idee algataja Merit Raju ja kujundaja Teele Strauss Tallinnas ning ajakirja kaaslooja, autor ja fotograaf Marju Randmer-Nellis New Yorgis. Armastame kirjutamist ja pildistamist, ilu, lihtsust ja loomulikkust, elu olulistesse teemadesse süüvimist ning kvaliteeti. Meie ajakirjast peegeldub rõõm ehedast elust.

Oleme Hingele Paid loonud alates septembrikuust. Esimene number ilmubki märtsis 2017 – edaspidi korra igal aastaajal.

  • Teemad ajakirjas: meelerahu, tervis, ilu, kodu, suhted, lapsed, loodus, eneseteostus.

  • 100% originaallooming: nii tekstid, fotod kui ka illustratsioonid on oma ala professionaalidelt.

  • Kirjutavad ja teevad kaasa erilised inimesed nagu Hedvig Hanson, Valdur Mikita, Marika Blossfeldt ja Mari Jürjens tuntumatest. Ja muidugi kirjutame-pildistame-intervjueerime meiegi ohtralt, nii Eestis kui NYCs.

  • Igal aastaajal 132 lehekülge puhast sisu – teadlikust ja loomulikust eluviisist läbi lihtsa ning kauni vormi.

  • Kogu ajakirja kontseptsiooni taga on rahutunne. Seda toetab ka meie mõte jätta välja kõik tasulised reklaampinnad. Seega teeme seda kõike reklaamivabalt (kindlasti asjakohaste tarbimissoovitustega, aga sõltumatult).

  • Astume kaante vahelt ka päris ellu, seda nii kaasaegsete interaktiivsete osade kui kogukonnaüritustega.

  • Ajakirja aastatellimuse (4 numbrit) hind on 33€ (püsimaksega SEB ja Swebankis 2.75€/kuu) ja üksiknumber hakkab maksma 10 eurot. Esimesed tellijad kutsume kevadel kogukonnaõhtu kontserdile!

 

Kuidas raha kasutame?

Kogutud rahastust plaanime kasutada väljaande esmanumbri trükikulude katteks, mis moodustab 30% ajakirja esmaväljaandmise kuludest.

Kui Hingele Pai idee sindki kõnetab, loodame, et leiad juuresolevatest valikutest endale sobiva viisi meie ettevõtmist ka omalt poolt toetada.
 
Töötoad ja tänuõhtusöögid toimuvad kevadel Tallinnas. Ajakirjad saadame postkasti ja raamatud pakiautomaati – kontaktid küsime Sinult meili teel veebruari keskel, kui projekt on edukalt lõppenud :)

Loe Hingele Paist lähemalt www.hingelepai.ee või suundu otse tellima Omnivasse:

https://eservice.omniva.eu/epit/ui/periodics/ajakiri/AJA01734

Täname südamest!

Merit, Marju ja Teele

Kontakt: Merit Raju tel 563 563 29 merit@hingelepai.ee
Video: Kent Raju
Täname: Liisi Lillemäe
  • 219 поддержавших
  • 6506€собрано от запланированных 4000€

Успешный проект

Проект был поддержан 08.Feb.2017