;

Annetamistalgud iga-aastaseksПользователь  Vabaühenduste Liit проект в категории 

3. detsembril 2019 toimuvad Eesti esimesed annetamistalgud - heade tegude päev, mil igaühel on mugav võimalus endale olulist algatust toetada. Annetamistalgud on loogiliseks jätkuks Vabaühenduste Liidu senisele tööle Eesti annetuskultuuri edendamisel – tahame, et rohkem inimesi Eestis annetaks ning rohkem vabaühendusi julgelt annetusi küsiks.
 


 

111 annetamistalgul üle Eesti võetakse ette erinevaid tegevusi, et koguda annetusi ühiskondlike probleemide lahendamiseks ning kutsuda inimesi üles endale olulist valdkonda toetama. Selle töö koordineerimiseks, annetamistalgute sõnumi levitamiseks ja talgute iga-aastaseks traditsiooniks muutmiseks palumegi heade hooandjate toetust.

Soovime koguda 2000 eurot, mis kataks annetamistalgute kodulehe (www.annetamistalgud.ee), kujunduse ja sotsiaalmeedia levikuga (https://www.facebook.com/annetamistalgud/, https://www.instagram.com/annetamistalgud/) seotud kulud. Kõik annetamistalgute jaoks loodud kanalid jäävad kasutusse ka edaspidi.

Oma annetusega aitad seega annetamistalgutel areneda ja kasvada, et Eestisse tekiks järgmistel aastatel üha rohkem annetajaid, paremini läbi mõeldud annetusi ning rohkem võimekaid algatusi, kes annetajate abiga elu meie ümber paremaks muudavad.

Vabaühenduste Liit ühendab avalikes huvides tegutsevaid vabaühendusi ja töötab selle nimel, et Eestis oleks mõjus kodanikuühiskond, kus inimesed tahavad, saavad ja oskavad osalemise ja koostöö kaudu ühiskondlikke muutusi juhtida.

Annetamistalgute kohta kogu info kodulehel www.annetamistalgud.ee. Vabaühenduste Liidu info on koondatud kodulehele www.heakodanik.ee

  • 22 supporters
  • 455€собрано от запланированных 2000€
Project with a flexible goal

The project will be financed even if it does not raise the amount of money it has set as its goal

Успешный проект

Проект был поддержан 08.Dec.2019