;

Varajase muusika festival Tallinn feat. Reval 2019Пользователь  Taavi-Mats Utt проект в категории Событие

Need liikuvad pildid siin algasid rutiinsete askeldustega, mis on saatnud varajase muusika stuudiot Cantores Vagantes juba kolmkümmend aastat - ikka selleks, et varajane muusika elaks ja festival Tallinn feat. Reval edeneks. Täpselt samuti  valmistuvad festivaliks selle ilma vägevad Hollandis ja Poolas, Šveitsis ja Itaalias.

On tõesti põhjust olla ootusärev. Samas tunduks kuidagi ülekohtune ja pillav meie rohked külalised vaid üheks kontserdiks Eestisse lennutada. Seepärast ongi meie kindel plaan, et edaspidi kõlaksid kõik festivali kontserdid ka väljaspool Tallinna. Sellel aastal alustame ettevaatlikult nelja kontserdiga. Narvas ja Otepääl, Viinistus ja Viljandis. Ka see ei ole nõnda lihtne kui esialgu paistab. Sedasi saame küll pisutki vähendada meie "rohevõlga" ja ka lennukulud näivad jagatud, kuid muusikud peavad siiski jõudma oma pillidega maadmööda turvaliselt kontserdipaikadesse ja ka piletihinnad ei saa olla päris samad, mis Tallinnas...

Just seepärast vajamegi teie hoogu. Võimalik, või vähemalt me loodame nii, et teie hoost oleneb märksa rohkem kui vaid ühekordne õnnestumine. Kvaliteet tuntakse ära ja festivali kontserdid on järgmistel aastatel juba varakult planeeritud ja oodatud.

Vt ka festivali kodulehte www.tallinnfeatreval.eu

  • 10 поддержавших
  • 520€собрано от запланированных 2800€

Закончился

Проект не был поддержан и был закрыт 21.Nov.2019