;

Viljandi Vibes - heade võngetega muusikavideod!Пользователь  Viljandi Vibes проект в категории Noored talendid

Tere, armas Hooandja!

Viljandi Vibes on lugu sellest, kuidas ühel ilusal inimesel oli pikka aega üks unistus. Ta julges seda lõpuks jagada ning see tõi kokku kuus väga erineva taustaga üliõpilast, kes kõik armastavad muusikat ja Viljandit ning tahavad siin maailmas ära teha midagi head. Head Eesti muusikutele, Viljandi kogukonnale, muusikahuvilisele internetipõlvkonnale, eesti kultuurile üldiselt ja head meile endile. Me unistame sellest, et Eesti muusikutel oleks rohkem võimalusi oma muusikaga laia publiku ette jõuda. Video on tänapäeval tähtsaim meedium, kuid videoproduktsioon on kallis ja töömahukas ning paljudel alustavatel eesti artistidel pole tavaliselt võimalust omale kvaliteetseid muusikavideosid toota. Siin tulemegi appi meie.

Viljandi Vibes’i tegevuseks on akustilistest live-sessioonidest muusikavideote tootmine erinevatele eesti artistidele. Osalevate muusikute hulgas on võrdselt nii värskeid kollektiive kui ka tuntumaid nimesid. Projektiga tahame laiemale publikule anda aimu sellest erilisest ja loovast õhkkonnast, mis Viljandis valitseb, avaldades seda läbi uue hea Eesti muusika ning erinevate põnevate võttepaikade.

Videosid levitame oma kodulehe ja Facebooki, muusikateemaliste veebilehtede kaudu ning neid videosid saavad ka artistid, nende esindajad ja festivalid enda tutvustamiseks kasutada. Tahame oma videotega toetada Eesti muusikatööstust, sealhulgas alustavate artistide turuletulekut ning edendada Eesti muusika eksporti. Lisaks projekti põhimeeskonnale pakume võtetel praktikavõimalust ka multimeedia, valgustuse ja helitehnoloogia tudengitele.

Pilootprojektina oleme juba valmistanud 4 videot ning soovime jätkata oma tegevust ka edaspidi, andes välja vähemalt 2 videot kuus. Seni oleme kasutanud renditud tehnikat, kuid pikas perspektiivis ei ole see jätkusuutlik variant, kuna kokkuvõttes läheks see kallimaks kui tehnika ostmine. Lisaks annab oma tehnika omamine juurde palju loomingulist ja korralduslikku vabadust, ikka selleks, et saaksime Teieni tuua paremaid videosid.

Soovime Hooandjate abiga koguda 2500 eurot, mida kasutaksime osa vajaliku videotehnika ostmiseks. Viljandi Vibes videote tegemiseks vajame me:
 
- 3 kaamerat
- 4-5 erinevat objektiivi
- 3 mälukaarti
- 2-3 videovalgustit
- statiive kaameratele, valgustitele ja mikrofonidele
- videostabilisaatorit
- valgusreflektorit
- 3 kondensaatormikrofoni
- helikaarti
- XLR kaableid
- pikendusjuhtmeid
- kandekotte tehnikale.
 
Hooandjate toel saame osta sellest nimekirjast kaks kaamerakere ja ühe objektiivi. Ülejäänud kulu tehnika ostmisele katame projektitoetustest, sponsorite toel ja omafinantseeringust.
 
Tänutäheks teeme hooandjatele aasta jooksul 3 eksklusiivset videot, mille avaldame vaid Teile. Lisaks arvestame eelisjärjekorras ka hooandjate soovidega artistide valikul - iga alates 10 € kingitus annab võimaluse toetada oma lemmikut eesti bändi ning kaks kõige rohkem hääli saanud artisti kutsume oma kaamerate ette. Kolmanda valime meiepoolse kingitusena ise. :)
 
Vaata Viljandi Vibes sessioone siit: http://www.viljandivibes.ee/videod/
Aita meil aidata headel võngetel maailmani jõuda!

VV / with love from Viljandi

  • 95 поддержавших
  • 2545€собрано от запланированных 2500€

Успешный проект

Проект был поддержан 09.Feb.2016