;

Vokaalgrupp Mirt debüütalbum "Üle maa, üle vee"Пользователь  Piret Lilleste проект в категории Музыка

Tere, kallis hooandja!

Oleme vokaalgrupp Mirt ja tervitame teid armsast Pärnu linnast. Koos oleme musitseerinud 6 aastat ja kohe-kohe on täitumas meie unistus ansambli debüütplaadist.

Meie albumile tuleb peamiselt rahvalik muusika, nii algupäraste rahvaviiside seadeid kui ka originaalloomingut, millel on folgilik kõla. Sekka mõned popilikuma kõlaga omaloomingulised lood. Plaadil saab kõlama 12 laulu. Mirdi omaloominguliste lugude autoriks on ansambli I sopran Piret Lilleste. Seadete tegemisel on kaasa aidanud Fred Rõigas, Laura Jekabsone, Laura Junson ja Marek Talts.

Vokaalansamblis Mirt musitseerivad Piret Lilleste (I sopran), Merit Hirvoja-Tamm (II sopran), Mari Holm (I alt), Elerin Karpin (II alt), Reimo Kiisk (bass + beatbox) ja Madis Viik (beatbox).
 

Foto: Karel Kaljuste
 

Alustasime lugude salvestamisega 2018. aasta sügisel ja oleme tänaseks lood stuudios sisse laulnud. Armsad hooandjad, teie toetus aitab meil katta albumi väljaandmiseks vajalikke kulusid:

  • Mix ja Mastering
  • CD-de tootmine
  • Plaadiesitluskontserdi korraldamine

Soovime teid lisaks väljaantavale albumile ka muude kingitustega rõõmustada. Näiteks Piret koob Sulle hea meelega pehme ja sooja meriinovillase tuttmütsi, mille saad välja valida siit: http://lillen.ee/tootekategooria/meriinomutsid/ - kinkekaart mütsile kehtib kuni 2019. a lõpuni. Meie bassilaulja Reimo harrastab erinevaid spordialasid ja õpetab huvilistele hea meelega discgolfi maailma trikke ja nippe – tuleb äge ja sportlik päev looduses! Merit on aastaid fotograafi tööd teinud ja oskab võluda imelisi pilte nii paaridest, peredest kui ka igasugu üritustest (https://www.facebook.com/meritpildistab/). Samuti tuleme hea meelega teie üritusi muusikaga rikastama. Meie akustiline 20-minutiline kontsert sobib väiksesse ja hubasesse ruumi. Suurem osa meie kavast eeldab ja vajab tehnilist võimendust, et parim esile tuua. Seetõttu sobib helivõimendusega kuni tunniajane kontsert igale poole superhästi!

Albumi lood on salvestatud Neat Beat Studios – suur tänu, Erko Niit ja Laura Junson! Mixid teeb lugudele Erko Niit ja masterduse Lauri Liivak. Albumi kujunduse loob Merit Hirvoja-Tamm ning fotode autoriks on Karel Kaljuste.

Meie plaat valmib maikuus. Plaadid saadame kohale postiga või anname kätte plaadiesitluskontserdil, mis toimub 29. mail kell 19.00 Pärnu Teater Endla Küünis.

Loodame teie kõigiga seal kohtuda!

Suur, suur, suur aitäh kõigile toetuse eest!
 

Meie tegemisi saab jälgida:

  • 150 поддержавших
  • 3200€собрано от запланированных 2800€

Успешный проект

Проект был поддержан 25.Apr.2019

Related projects

Альбом на эстонском языке «Я Океан» - Jagaspace - Алекс и Каушалья

  • 79%собрано
  • 3957€поддержано
  • 9 дней осталось