14. Supilinna päevadKasutaja  kristiina.praakli projekt kategoorias Sündmus

Mängi videot

Supilinna päevad on Tartu Supilinna linnaosa festival, mida peetakse ühiselt pere, sõprade ja heade külalistega - koos sinuga! Oleme kevadekuulutajad ja kohtumispaik. Neljateistkümnendad Supilinna päevad toimuvad 20. - 26. aprillil. Üritusi jagub kogu nädalale, tervet päeva tihedalt täitev ühispidu toimub aga laupäeval 25. aprillil. Siis moodustub Supilinna Kiigeplatsile ja Emajõe kallastele sõbralikult sumisev inimsülem, kus aja veetmiseks leiab omale mõnusa koha iga supilinlane, tartlane ja kõik külalised kaugemalt või lähemalt.

Meil on muusikat ja luulet, sporti ja puhkust, saab osta ja müüa, süüa ja juua. Emajõel on võimalused kalapüügiks ja lõbusõiduks. Tule üksi või seltskonnaga, tule kindlasti ka lastega, sest Supilinna päevad on alati olnud kirev ja põnev mängumaa.

Selle aasta eripära on tänavafestival Emajõe tänaval, kus 25. aprillil võtame liiklusruumi üheks päevaks jalakäijate teenistusse. Tänavafestivalile tulevad külla Uus Õu, Trükimuuseum, Tartu Kõrgem Kunstikool, Ahhaa keskus ja veel palju teisi Tartu kultuurikooslusi. Tuleb tänavateater ning male- ja pinksiturniir, trikiratturid ja tänavasport.

Meie kahe lava programmid on parajalt kirjud. Muusikalised etteasted avab Emajõe tänava laval Silver Sepp ning Kiigeplatsi laval paneb õhtule mürtsuva punkti peaesineja Kurjam.

Sel aastal oleme päris esimest korda Hooandjas, sest see on meie kõigi ühine festival. Tänu  sinule saavad võimalikuks mitmed sündmused ja üritused. Supilinna päevade eelarve jaguneb toetusteks, mida pakuvad Tartu linn, erinevad fondid, sponsorid ning Hooandja. Kõik kivid selles müüris on olulised, kuid mõned on veel puudu. Hooandjas ootame sinu panust, et Supilinna päevad võiksid toimuda! Aitäh!

Supilinna päevade kava ning lisainfo ürituste, esinejate ja muude tegevuste kohta leiad Supilinna Seltsi kodulehelt ja Facebookist.

Hooandjate tänukingituste kätte saamise kohta saadame sulle info personaalselt. Tänupidu kõigile toetajatele toimub Tartu kultuurisalongis “Arhiiv” maikuu teises pooles. Täpne lisainfo selle kohta saadetakse hooandjatele pärast festivali lõppu.

  • 69 hooandjat
  • 1226€kogutud 1200€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 18.Apr.2015