Aita kaasa motospordi tippsündmuse, juunioride MM-i toimumiseleKasutaja  Helen Urbanik projekt kategoorias Sport

Juunioride motokrossi maailmameistrivõistlused on kõige kõvem mootorrattaspordivõistlus seni Eestis. Siin võistlevad 10-17 aastased lapsed ja noored kolmes erinevas masinaklassis. 
 
Eestisse tuleb kuni 200 last ligi 30 riigist üle maailma. Kindlasti näeme juuli viimasel nädalavahetusel siin väga andekaid motosportlasi, kes vaid mõne aasta pärast on täiskasvanute seas päris tipus.
 
Juunioride MM toimub Lange motokeskuses, kõige kaasaegsemas motokrossikeskuses Eestis. See on ka üks paremaid radu kogu Põhjamaades. Üritust korraldades tahame Eestit kogu maailmale tutvustada kui suurepärast võistluspaika.
 
Juunioride motokrossi MM on lisaks ka heategevusprojekt, millega toetame õnnetuses liikumispuude saanud lapsi.
 
Võistlusel osaleme ka meie, noored Eesti motosportlased. Me armastame motokrossi ja oleme sellega tegelenud pisikesest peale. Me tahame jõuda maailma tippu. 
 
Sinu toetus Hooandjas annab meile kindlasti hoogu juurde koduseinte toel võita.
 
Kindlasti lubame Langel:
põnevaid võidusõite;
suurepärast keskkonda;
head melu ja võistusmeeleolu;
ehedat draamat ja võidurõõmu.
 
Anna meile hoogu ja tule kaasa elama!
 
Toetuse kasutamine
 
Toetust kasutame ürituse läbiviimise kulude: korraldusõiguse tasu, vajaliku inventari rendi, abimeeskonna kulude jms katmiseks. Ürituse kogueelarve on üle 100 000 euro, millest osa aitab katta riik erinevate meetmete kaudu, osa Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon ning osa toetajad ja pealtvaatajad.
Kuna kulu on väga suur, kuid noortevõistlusel ei saa suurele piletimüügitulule lootma jääda, vajamegi Sinu kui hooandja abi võistluse heal tasemel läbiviimiseks.
 

Sarnased projektid

OSKAR EST22 HOOAEG JA VÄLISVÕISTLUSED

  • 53%kogutud
  • 4727€toetatud
  • 5 päeva veel