Aita õpilasfirmal magnetilised saunalinad turule tuuaKasutaja  Magnetic Towel projekt kategoorias Disain

MIS ON MAGNETILINE SAUNALINA?

Me oleme kõik olnud situatsioonis, kus üritame saunast tulles endale saunalina ümber siduda, kuid vägisi tõmbab gravitatsioon saunalina maa poole. Pool sekundit hiljem on saanud gravitatsioon saunalina sõlmest jagu ja see vedeleb maas. Kaua kestnud peavalu on leidnud lahenduse ning õpilasfirma Magnetic Towel on jõudnud innovaatilise ja uudse lahenduseni - magnetilised saunalinad. Saunalinadel on sisse õmmeldud magnetid ja rätik hoiab lihtsasti kinni tänu magnetite tõmbele. Võluväel ei kuku saunalina enam kuhugi ja muretsemiseks ei ole enam põhjust.

 

TOOTEDISAIN JA LAHENDUS

Saunalinaga kaasneb alati probleem selle külge sidumisega ja hoidmisega. Leidsime kaua kestnud saunalina probleemile lihtsa ja praktilise lahenduse. Meie saunalinade lihtsa lahenduse taga peituvad kaks magnetit. Õmblesime saunalinade sisse kaks väikest, kuid tugevat magnetit, mis hoiavad saunalina kergesti üleval.

 

 

PUHAS DISAIN

Põhjamaiselt puhas ja lihtne disain – sobib igasse majapidamisse imeliselt.

MAGNETILINE LAHENDUS

Meie saunalinade lihtsa lahenduse taga peituvad kaks magnetit. Oleme õmmelnud saunaliande sisse magnetid, mis hoiavavad rätikut lihtsasti kinni.

EESTI ÕPILASFIRMA

Projekti taga on kolm ettevõtlikut Viimsi gümnaasiumiõpilast.Õpilasfirma on algatamas saunalinade revolutsiooni ja peagi vallutamas välisturgu.

 

MIKS ME OLEME HOOANDJAS?

Kogu õpilasfirma projekt on meie kogu meeskonda väga palju motiveerinud ning oleme tohutult õppinud ja arenenud poole aastaga. Me südmast soovime oma tiimiga, et meie toode oleks tulevikus kättesaadavam rohkematele inimestele. Oleme jõudnud oma tootearendusega piisavalt kaugele ning usume, et oleme valmis pakkuma väärt toodet. See tõttu loodame läbi Hooandja leida inimesi, kes usuvad meie nooruslikku väikesesse ettevõttesse.

MIKS ON MEIL VAJA NATUKENE HOOGU?

Meie toote märksõnad on mugavus ja innovaatiline lahendus. Sellise suunaga oleme liikunud oma toodet arendades ning uusi lahendusi luues. Järgmiseks teeme sellest teie abil reaalsuse ja pakume mugavat toodet Hooandjatele. Loodame koguda Hooandjas 5000 eurot kokku, et saaksime hakata tootma saunalinasid, mille arendamisse oleme pannud oma higi ja pisarad ning lõpuks saaksime tuua oma klientideni valmis toote. Kogu hooandja raha läheb algse miinimum koguse tootmisesse ja tooraine peale. Laseme Hooandja raha eest õmmelda esimesed miinimumkoguseid tooteid. Samuti kasutame Hooandjast saadud raha rahvusvahelisele turule laienemise ettevalmistuste tegemiseks.

 

MAAILMA ESIMENE MAGNETILINE SAUNALINA

Oleme maailma turul hetkel esimene noor ettevõtte, kes arendab sellise magnetilise süsteemiga maagilisi saunalinasid. Meil on uhkus viia edasi saunalinade revolutsioonilist disaini noore õpilasfirmana ning tulevikus välisturule, et esindada oma armast kodumaad Eestit.

 

EESTI ÕPILASFIRMA

JA õpilasfirma on ettevõtlusõppe programm gümnaasiumiastme õpilastele. Õpilasfirma programm annab meile võimaluse rajada oma ettevõte ning omandada läbi selle praktilisi kogemusi. Läbi õpilasfirmade programmi saame omandada äritegevuse põhimõtteid ja saame lahendada olulisi probleeme, seda kõike minimaalsete riskidega.

 

MEIE LUGU

Asutasime oma õpilasfirma Touel 2016 aasta sügisel ning oleme alates sellest hoogsalt tegelenud oma brändi loomisega, tootedisaini arendamisega ja ideaalse toote loomisega. Meie õpilasfirma koosneb kolmest meeskonna liikmest - Bo Aaron Kooser (tegevjuht ja disainer), Karl Kibuspu (turundus- ja kommunikatsioonijuht) ja Paul Siht (müügi- ja tootmisjuht). Oleme Viimsi Keskkooli ja Pirita Majandusgümnaasiumi õpilased ning meie eesmärk on tuua turule midagi uudset ja huvitavat, kuid samas lahendada igavene saunalina probleem.

 

Kallite Hooandjatega võtame kohe peale projekti lõppu ühendust ning saadame neile sobivate värvidega saunalinakomplekti.

KONTAKT

Loe meist ka lähemalt kodulehelt www.magnetictowel.co

Jälgi meid Facebookis www.facebook.com/magnetictowel

Ja Instagramis www.instagram.com/magnetictowel.co

Või kirjuta meile info@magnetictowel.co

  • 68 hooandjat
  • 6405€kogutud 5000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 27.Mar.2017

Sarnased projektid

ERKI Moeshow 2022

  • 0%kogutud
  • 0€toetatud
  • 22 päeva veel