Aitame Mihkel Keldoja Ameerikasse CrossFit GamesileKasutaja  Mihkel Keldoja projekt kategoorias Sport

Minu taust

Olen Mihkel Keldoja, Tartu Ülikooli tudeng ning ühtlasi ka CrossFit Tartu treener ja atleet. CrossFit'iga olen tegelenud nüüdseks ligi 4 aastat. Olen nende aastate jooksul osalenud nii väiksematel kohalikel võistlustel kui ka käinud välismaal, näiteks Madriidis ja Riias. Olen Eestis toimuva FitGamesi kahekordne võitja ning lõpetanud poodiumil nii Lätis kui ka Hispaanias toimunud võistlustel.
 


 

Mis on CrossFit?

CrossFit on võrdlemisi uudne spordiala, mis kombineerib tõstesporti, võimlemist ning vastupidavusalasid nagu jooksmine, rattasõit, ujumine ja sõudmine. Lisaks kaasatakse treeningusse ka muid liigutusi, milleks on näiteks köiel ronimine, sangpommisport ja erinevad harjutused hantlite või topispallidega. Kõike seda kombineeritakse erinevateks kavadeks, mida sooritatakse kõrgel intensiivsusel, kas kiiruse või korduste arvu peale. Eestis on ametlikult tegeletud selle alaga nüüdseks 7 aastat. Hetkel tegutseb üle Eesti kokku 5 CrossFiti klubi.
 

CrossFit Games 2019

Nüüd on minul esimese Eesti mehena võimalus minna Eestit esindama CrossFit Gamesile, mis on nn maailmameistrivõistlused CrossFitis, kuhu kogunevad maailma parimad mehed ja naised (kokku kuni 200 sportlast), et selgitada välja "The Fittest Men and Women on Earth 2019". Võistlused toimuvad sel suvel, 31. juulist 4. augustini Põhja-Ameerikas, Madisonis.
 


 

Eesmärk Hooandjas

Kuna võistlused toimuvad kaugel ning kestavad terve nädala, siis jääb minu rahakott osalemise jaoks õhukeseks. Võistluse eelarvesse kuulub transport Eestist Madisoni, võistluste osavõtutasu, majutus ning toitlustus võistluspaigas ning lisaks reisi- ja tervisekindlustus. Hooandja abiga avaneb mul võimalus minna Eestit esindama ja tutvustama CrossFiti aastasündmusele ning ühtlasi sellega populariseerida CrossFiti Eesti meedias, et üha rohkem inimesi leiaksid tee sportlike eluviiside juurde ja saaksid teada sellisest spordialast nagu CrossFit.

Olen tänulik kõigile toetajatele ning tänan Teid projekti lõppedes ka sotsiaalmeedias.

Sarnased projektid

Eesti ratastoolivehklejad, edu Euroopa meistrivõistlustel!

  • 0%kogutud
  • 30€toetatud
  • 54 päeva veel

OSKAR EST22 HOOAEG JA VÄLISVÕISTLUSED

  • 53%kogutud
  • 4727€toetatud
  • 10 tundi veel