Akustilise muusika festival ACOUSSION LIVE 2016Kasutaja  ACOUSSION LIVE projekt kategoorias Sündmus

 

Möödunud aastal tekkis meie sõpruskonnal mõte kutsuda üheks suvepäevaks kokku mõnikümmend inimest ja paar tuttavat artisti, kes astuksid üles akustiliste kavadega. Ürituse ettevalmistamisel plaanid aina kasvasid ning nii saigi suve hakul teoks akustilise muusika festival ACOUSSION LIVE.

Kuna mullune üritus sai nii artistidelt kui külastajatelt ohtralt kiidusõnu ning sellele suisa “nõuti” järge, siis teeme seda tänavu taas! ACOUSSION LIVE 2016 leiab aset 23. juulil Eestimaa südames Järvamaal. 74 km kaugusel Tallinnast, 114 km Tartust ja 116 km Pärnust. Otse Tallinn-Tartu maantee ääres. Vana-Veski Puhkekeskuse maadel, kus lookleb ja vuliseb Jägala jõgi ning kõrguvad laotusesse ürgsed puud. Ootamatutel improviseeritud "lavadel" (maja katusel, puu otsas jm) astuvad üles sooloartistid ja pisikoosseisulised kollektiivid. Festivalil esinevad:

ALISE JOSTE (LV)
MARI JÜRJENS (Mari Pokinen)
FRANKIE ANIMAL
ZIGGY WILD

ROBIN JUHKENTAL
JANNO REIM (Super Hot Cosmos Blues Band)
EIXD (Eik Erik Sikk)
DJ LIISI VOOLAID & DJ JON MIKIVER

 

Mullu oli üritus privaatne, sel korral on see avatud aga kõigile. Plaanime festivalil võõrustada kuni 500 inimest. Jätkame akustilist suunda ning kesksel kohal on endiselt ehedus ja intiimsus - puuduvad massiivsed lavad ja meeletud rahvamassid.

 

Et meie ettevõtmine saaks laitmatult teoks, oleks meil aga vaja natuke teie abi. Hooandjatele kingime festivali pääsmeid, T-särke (illustraator: Elina Kasesalu / Paper Cuts, tootja: Heavy Mental) ja VIP-pikniku-pakette (vahuvein + piknikukorv hea-paremaga). NB! Festivali T-särke saab tellida ka lastesuurustes 116, 128, 140 ja 152.

 

Suured tänud juba ette kõigile hooandjatele ja kohtumiseni suvel!

ACOUSSION LIVE veeb: http://www.acoussion.com
ACOUSSION LIVE FB-leht: https://www.facebook.com/acoussionlive/
ACOUSSION LIVE 2016 FB-event: https://www.facebook.com/events/683174661786318/
ACOUSSION LIVE Instagram: https://www.instagram.com/acoussionlive/
ACOUSSION LIVE Vimeo: https://vimeo.com/acoussionlive/